Krajské kolo soutěže Mladý ekonom Ústeckého kraje
26.1.2023

Podrobnosti, poděkování a pochvala jsou v článku v BLOGU ŠKOLY.

Hotovostní placení obědů - únor
26.1.2023

Podrobnější informace v BLOGU ŠKOLY nebo v záložce ŠKOLNÍ JÍDELNA.

Záložka BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY
25.1.2023

Nově otervřená záložka BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY je otevřena a bude postupně rozšiřována o aktuální informace.

Prezidentské volby II. kolo - úprava rozsahu vyučování
21.1.2023

Úprava rozsahu vyučování v souvislosti s konáním 2. kola prezidentských voleb je ZDE.

Akce leden
28.12.2022

Kalendář lednových akcí je aktuálně naplněn.

Postup pro začleňování ukrajinských dětí do vzdělávání v ČR
10.3.2022

Pokyny MŠMT k začleňování ukrajinských dětí do vzdělávacího systému ČR jsou zveřejněny v BLOGU ŠKOLY v českém jazyce i v ukrajinské jazykové mutaci.

17.8.2021

18.8.2021

Školní vzdělávací program

Vloženo: 1.9.2017 | Autor: Lenka Růžičková| Zobrazeno: 22938x | Upravil: Lenka Růžičková

Školní vzdělávací program (ŠVP) je učební dokument, který si každá základní a střední škola v České republice vytváří, aby realizovala požadavky rámcového vzdělávacího programu (RVP) pro daný obor vzdělávání. Legislativně je zakotven v zákoně číslo 561/2004 Sb.

S obsahem našeho školního vzdělávacího programu se můžete seznámit v přiloženém dokumentu.

ZS Pod Vodojemem Usti n.L. - ŠVP.pdf

ZS Pod Vodojemem Usti n.L. - ŠVP dodatek 1.pdf

ZS Pod Vodojemem Usti n.L. - ŠVP dodatek 2.pdf

ZS Pod Vodojemem Usti n.L. - ŠVP dodatek 3.pdf

ŠVP školní družina.pdf

ZS Pod Vodojemem Usti n.L. - ŠVP Kvalitní škola - kvalitní vzdělání - záruka budoucnosti II.pdf

ZS Pod Vodojemem Usti n.L. - ŠVP dodatek k ŠVP Kvalitní škola - kvalitní vzdělání - záruka budoucnosti II.pdf

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.