Příměstský tábor
14.2.2019

V blogu školy jsou zveřejněny podrobnosti k příměstskému táboru pro období jarních prázdnin.

Přijímací řízení 2019
6.2.2019

Přinášíme aktuální informace k přijímacím zkouškám na střední školy (žáci 2. stupně) a osmiletá gymnázia (žáci 5. ročníků).

Chorvatsko 2019
2.2.2019

V záložce II.stupeň jsme nově zveřejnili aktuální informace k zahraničnímu pobytu dětí 2. stupně v Chorvatsku.

Akce únor
30.1.2019

Kalendář plánovaných akcí pro měsíc únor je naplněn.

Nenech to být

Vloženo: 8.5.2017 | Autor: Lenka Růžičková| Zobrazeno: 693x | Upravil: Lenka Růžičková

Dovolujeme si Vás informovat o tom, že MŠMT poskytlo záštitu projektu Nenech to být“. Jedná se o nástroj, který může pomoci ve školách s odhalováním fenoménu zvaného šikana. Jeho smyslem je nabídnout dostupný bezpečný prostor pro nahlášení případu, kdy je někomu nebo má být ubližováno. Je tedy cílen na oběti a přihlížející většinu.

„Nenech to být“ funguje na principu schránek důvěry, avšak v elektronickém prostředí, oznamovat tedy lze odkudkoliv, anonymně, bez obavy, že mě někdo uvidí. Školnímu metodikovi prevence je doručena zpráva ve chvíli, kdy někdo oznámí podnět, kterým je třeba se v dané škole zabývat.

Naše škola se zaregistrovala do systému „Nenech to být“. Ten je nyní zdarma přístupný všem našim žákům i jejich rodičům na adrese https://nntb.cz, odkud si mohou stáhnout doplňující mobilní aplikaci.