Adaptační kurz žáků budoucích 6. ročníků
22.6.2022

V BLOGU ŠKOLY  a v samostatné záložce II. stupeň - ADAPTAČNÍ KURZ jsou informace k výjezdu žáků budoucích 6. tříd.

Sdělení ze školní jídelny
6.6.2022

věnujte pozornost sdělením zveřejněným v záložce ŠKOLNÍ JÍDELNA či přímo v BLOGU ŠKOLY.

Akce červen
1.6.2022

Kalendář červnových akcí je aktuálně naplněn

Schválení udělení ředitelského volna
24.5.2022

Více informací v BLOGU ŠKOLY.

Úvodní rodičovská schůzka budoucích prvních ročníků
19.5.2022

Informace k úvodní rodičovské schůzce zákonných zástupců budoucích prvňáčků naleznete v BLOGU ŠKOLY či v samostatné záložce BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY.

Konzultační hodiny v týdnu od 23.5. do 27.5.
18.5.2022

S termíny a časovým rozvržením konzultačních hodin konkrétních učitelů se seznamte v článku v BLOGU ŠKOLY.

Přijatí žáci do 1. ročníků 2022/2023
2.5.2022

V samostatném článku v BLOGU ŠKOLY, ale též v záložce BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY - PŘIJATÍ ŽÁCI zveřejňujeme seznam identifikátorů budoucích prvňáčků.

Akce květen
1.5.2022

Kalendář akcí pro měsíc květen je aktuálně naplněn.

Hotovostní placení obědů - květen
26.4.2022

Podrobné informace v BLOGU ŠKOLY a v záložce ŠKOLNÍ JÍDELNA.

UKR - Zápis do 1. tříd
20.4.2022

Informace naleznete v záložce BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY - UKR ZÁPIS DO 1 TŘÍD  nebo v BLOGU ŠKOLY.

Zápis do 1. tříd obrazem
15.4.2022

V BLOGU ŠKOLY i v záložce BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY jsou zveřejněny fotografie ze zápisu do 1. tříd.

Akce duben
31.3.2022

Kalendář dubnových akcí je aktuálně naplněn.

Postup pro začleňování ukrajinských dětí do vzdělávání v ČR
10.3.2022

Pokyny MŠMT k začleňování ukrajinských dětí do vzdělávacího systému ČR jsou zveřejněny v BLOGU ŠKOLY v českém jazyce i v ukrajinské jazykové mutaci.

Aktualizace záložky BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY
4.3.2022

V záložce BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY jsou nové informace ke zápisu do prvních tříd.

Rodičům budoucích prvňáčků
13.2.2022

Nově otevřená záložka BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY je Vám k dispozici.

Úspěch našich žáků v okresním kole MO
28.1.2022

Nahlédněte do článku v BLOGU ŠKOLY.

17.8.2021

18.8.2021

Školní vzdělávací program

Vloženo: 1.9.2017 | Autor: Lenka Růžičková| Zobrazeno: 21755x | Upravil: Lenka Růžičková

Školní vzdělávací program (ŠVP) je učební dokument, který si každá základní a střední škola v České republice vytváří, aby realizovala požadavky rámcového vzdělávacího programu (RVP) pro daný obor vzdělávání. Legislativně je zakotven v zákoně číslo 561/2004 Sb.

S obsahem našeho školního vzdělávacího programu se můžete seznámit v přiloženém dokumentu.

ZS Pod Vodojemem Usti n.L. - ŠVP.pdf

ZS Pod Vodojemem Usti n.L. - ŠVP dodatek 1.pdf

ZS Pod Vodojemem Usti n.L. - ŠVP dodatek 2.pdf

ZS Pod Vodojemem Usti n.L. - ŠVP dodatek 3.pdf

ŠVP školní družina.pdf

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.