Adaptační kurz žáků budoucích 6. ročníků
22.6.2022

V BLOGU ŠKOLY  a v samostatné záložce II. stupeň - ADAPTAČNÍ KURZ jsou informace k výjezdu žáků budoucích 6. tříd.

Sdělení ze školní jídelny
6.6.2022

věnujte pozornost sdělením zveřejněným v záložce ŠKOLNÍ JÍDELNA či přímo v BLOGU ŠKOLY.

Akce červen
1.6.2022

Kalendář červnových akcí je aktuálně naplněn

Schválení udělení ředitelského volna
24.5.2022

Více informací v BLOGU ŠKOLY.

Úvodní rodičovská schůzka budoucích prvních ročníků
19.5.2022

Informace k úvodní rodičovské schůzce zákonných zástupců budoucích prvňáčků naleznete v BLOGU ŠKOLY či v samostatné záložce BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY.

Konzultační hodiny v týdnu od 23.5. do 27.5.
18.5.2022

S termíny a časovým rozvržením konzultačních hodin konkrétních učitelů se seznamte v článku v BLOGU ŠKOLY.

Přijatí žáci do 1. ročníků 2022/2023
2.5.2022

V samostatném článku v BLOGU ŠKOLY, ale též v záložce BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY - PŘIJATÍ ŽÁCI zveřejňujeme seznam identifikátorů budoucích prvňáčků.

Akce květen
1.5.2022

Kalendář akcí pro měsíc květen je aktuálně naplněn.

Hotovostní placení obědů - květen
26.4.2022

Podrobné informace v BLOGU ŠKOLY a v záložce ŠKOLNÍ JÍDELNA.

UKR - Zápis do 1. tříd
20.4.2022

Informace naleznete v záložce BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY - UKR ZÁPIS DO 1 TŘÍD  nebo v BLOGU ŠKOLY.

Zápis do 1. tříd obrazem
15.4.2022

V BLOGU ŠKOLY i v záložce BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY jsou zveřejněny fotografie ze zápisu do 1. tříd.

Akce duben
31.3.2022

Kalendář dubnových akcí je aktuálně naplněn.

Postup pro začleňování ukrajinských dětí do vzdělávání v ČR
10.3.2022

Pokyny MŠMT k začleňování ukrajinských dětí do vzdělávacího systému ČR jsou zveřejněny v BLOGU ŠKOLY v českém jazyce i v ukrajinské jazykové mutaci.

Aktualizace záložky BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY
4.3.2022

V záložce BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY jsou nové informace ke zápisu do prvních tříd.

Rodičům budoucích prvňáčků
13.2.2022

Nově otevřená záložka BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY je Vám k dispozici.

Úspěch našich žáků v okresním kole MO
28.1.2022

Nahlédněte do článku v BLOGU ŠKOLY.

17.8.2021

18.8.2021

Adaptační kurz 2021

Vloženo: 22.6.2022 | Autor: Lenka Růžičková| Zobrazeno: 17x |

INFORMACE PRO RODIČE žáků budoucích 6. ročníků

Místo a doba pobytu: Kemp u Ferdinanda, 407 15 Srbská Kamenice 148

Termín: 5. 9. 2022 – 7. 9. 2022 (pondělí-středa)

Odjezd a příjezd: Odjezd v pondělí 5.9. 2022 v 830 od školy,

Sraz: 7:50

Příjezd:  ve středu 7. 9. 2022 v 12:00-12:30 ke škole

Kontakt po dobu pobytu: Mgr. Veronika Husáková, ŠMP Mobil: 602 194 665

Doporučení na cestu:

• pohodlné oblečení
  • kinedryl do autobusu (dávkování podle hmotnosti dítěte) – pokud dítě v autobuse zvrací
  • vhodné jídlo a pití (v žádném případě brambůrky, křupky, coca-colu, energetické nápoje) – stravování začíná obědem v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu, není vhodné dávat dětem zbytečně moc jídla ani sladkostí (možnost zkažení potravin, přejídání a s tím spojené zdravotní problémy)

Ubytování a pobyt:

• Vhodné oblečení a obutí na sport, výlety, do sprchy, chaty a na spaní, nezapomeňte i na něco teplejšího, šátek (budou jej potřebovat na hru) pláštěnku nebo nepromokavou bundu, náhradní obuv (pro případ deštivého počasí), přezůvky do ubytovacích prostor.
  • Do chatek žáci dostanou povlečení na deky, polštáře a prostěradlo, doporučuji si vzít spacák, pro případ, že by bylo chladněji.
  • 2 ručníky pro běžnou hygienu,
  • hygienické a toaletní potřeby (mýdlo, šampón, kartáček na zuby a zubní pastu, hřeben, …) a doporučuji také toaletní papír a papírové kapesníky
  • láhev na pití (běžná plastová objem 1 litr na pití)
  • vhodné jsou drobnější společenské hry, karty
  • baterka nebo kapesní svítilna
  • psací potřeby, pastelky, fixy a nějaký poznámkový blok nebo sešit na kreslení formát A4
  • Doklady a jiné: kartičku pojištěnce zdravotní pojišťovny
  • čestné prohlášení – žák obdrží ve škole (odevzdat nejpozději ráno v den odjezdu)
  • léky, které dítě pravidelně užívá, odevzdá se jmenovkou a s popisem užívání před odjezdem pedagogovi (z důvodu bezpečnosti)

Peníze: nejsou zapotřebí

Mobil a drahé věci pouze na vlastní nebezpečí, v žádném případě NE přístroje do elektrických zásuvek (z důvodu bezpečnosti),

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.