Informace Tady nic není :-(

3. A

Vloženo: 30.7.2019 | Autor: Lenka Růžičková| Zobrazeno: 131x | Upravil: Lenka Růžičková

Třídní učitel: Mgr.Lenka Růžičková - ruzickova.l@zsvodojem.cz

Pomůcky pro 3. ročník 2019/2020

Penál – 2x pero, 2 tužky číslo 2, 1x tužka číslo 3, guma, ořezávátko, malé (podtrhávací pravítko)

Kufřík – lepidlo v tyčince (např. Kores, lépe větší), tempery, paleta, vodovky, modelína (lépe přendat do umělohmotné uzavíratelné krabičky), plena na lavici, kelímek na vodu, zástěra nebo staré tričko, hadřík, fixy, pastelky, nůžky

Dále – pravítko nebo trojúhelník na rýsování, přezůvky ne s černou podrážkou, cvičební úbor v látkovém pytlíku – opět světlá podrážka (platí pro 2. pololetí školního roku – v 1. pololetí plavecký výcvik), ručník – podepsaný a s poutkem, papírové kapesníky v krabičce, mýdlo v dávkovači, toaletní papír není povinný – máme přebytek z uplynulého školního roku.

Obaly na sešity nekupujte dopředu. O přípravném týdnu udělám sumář podle toho, co nakoupím a vy pak budete mít čas na pořízení a obalení. Posílala jsem domů obaly z uplynulého roku, pokud jsou ve slušném stavu, klidně je použijte znovu, netřeba kupovat vše nové. Učebnice však můžete obalit již nyní.