Přijatí žáci do 1. ročníků 2022/2023
2.5.2022

V samostatném článku v BLOGU ŠKOLY, ale též v záložce BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY - PŘIJATÍ ŽÁCI zveřejňujeme seznam identifikátorů budoucích prvňáčků.

Akce květen
1.5.2022

Kalendář akcí pro měsíc květen je aktuálně naplněn.

Hotovostní placení obědů - květen
26.4.2022

Podrobné informace v BLOGU ŠKOLY a v záložce ŠKOLNÍ JÍDELNA.

UKR - Zápis do 1. tříd
20.4.2022

Informace naleznete v záložce BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY - UKR ZÁPIS DO 1 TŘÍD  nebo v BLOGU ŠKOLY.

Zápis do 1. tříd obrazem
15.4.2022

V BLOGU ŠKOLY i v záložce BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY jsou zveřejněny fotografie ze zápisu do 1. tříd.

Akce duben
31.3.2022

Kalendář dubnových akcí je aktuálně naplněn.

Postup pro začleňování ukrajinských dětí do vzdělávání v ČR
10.3.2022

Pokyny MŠMT k začleňování ukrajinských dětí do vzdělávacího systému ČR jsou zveřejněny v BLOGU ŠKOLY v českém jazyce i v ukrajinské jazykové mutaci.

Aktualizace záložky BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY
4.3.2022

V záložce BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY jsou nové informace ke zápisu do prvních tříd.

Rodičům budoucích prvňáčků
13.2.2022

Nově otevřená záložka BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY je Vám k dispozici.

Úspěch našich žáků v okresním kole MO
28.1.2022

Nahlédněte do článku v BLOGU ŠKOLY.

17.8.2021

18.8.2021

Projekt EU

Vloženo: 24.4.2015 | Autor: Lenka Růžičková| Zobrazeno: 6562x |
Projekt EU peníze školám - Operační program Vzdělání pro konkurenceschopnost

Cílem projektu byla inovace metod výuky na 1. stupni a ve vybraných předmětech (matematika, přírodní vědy, cizí jazyky) na 2. stupni ZŠ. Důraz byl položen na využití ICT, na mezipředmětové vztahy a na aplikace získaných znalostí a schopností v praxi. Výstupními materiály jsou zejména prezentace učiva, pracovní listy pro žáky, pracovní listy pro učitele
a testy pro zpětnou vazbu. Z finančních prostředků projektu bylo pořízeno 9 počítačů, 6 notebooků, 6 dataprojektorů, 6 projekčních pláten, 2 multifunkční zařízení, kopírka, tiskárna
a reproduktory.

Do realizace projektu se zapojilo 19 pedagogů (70%). Každý pedagog se podílel jak na tvorbě didaktických materiálů, tak na jejich praktickém ověřování ve třídách všech ročníků. Projekt předpokládá zlepšení dovedností práce žáků s PC, IA tabulí, specializovanými výukovými programy a Internetem. Posílením a rozvojem mezipředmětových vztahů je upevňována poznatková struktura žáků a jsou rozvíjeny schopnosti žáků při přenosu teoretických poznatků do praxe. Získané materiální prostředky umožnily naplnit cíle projektu.

Přírodní vědy Finanční gramotnost Matematika Cizí jazyky
Přírodní vědy 1-1.zip (Velikost: 26.34 MB) Finanční matematika S33.zip (Velikost: 6.76 MB) Matematika S19.zip (Velikost: 4.67 MB) Cizí jazyky 1.zip (Velikost: 8.66 MB)
Přírodní vědy 1-2.zip (Velikost: 13.37 MB) Finanční matematika S34.zip (Velikost: 5.88 MB) Matematika S20.zip (Velikost: 6.53 MB) Cizí jazyky 2.zip (Velikost: 18.64 MB)
Přírodní vědy 2-1.zip (Velikost: 28.84 MB)   Matematika S21.zip (Velikost: 8.26 MB) Cizí jazyky 3-1.zip (Velikost: 42.7 MB)
Přírodní vědy 2-2.zip (Velikost: 23.23 MB)   Matematika S22.zip (Velikost: 6.08 MB) Cizí jazyky 3-2.zip (Velikost: 23.3 MB)
Přírodní vědy 4-1.zip (Velikost: 29.02 MB)   Matematika S23.zip (Velikost: 4.63 MB)
Přírodní vědy 4-2.zip (Velikost: 28.16 MB)   Matematika S24.zip (Velikost: 4.16 MB)

Projekt EU - Peníze školám

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.