Aktualizace webových stránek pro školní rok 2020/2021
3.8.2020

Vážení rodiče,

pomalu začínáme aktualizovat obsah webových stránek. V záložce ORGANIZACE ŠKOLNÍHO ROKU se můžete seznámit s časovým rozložením státních svátků a prázdnin.

Rodičům žáků budoucích prvních tříd
17.6.2020

V BLOGU ŠKOLY  i v záložce BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY  naleznete důležité informace, nahlédněte.

Školní plán EVVO

Vloženo: 15.4.2015 | Autor: Lenka Růžičková| Zobrazeno: 4768x | Upravil: Lenka Růžičková
Školní program EVVO – environmentálního vzdělávání, výchovy a osvěty vychází z Metodického pokynu MŠMT k zajištění environmentálního vzdělávání, výchovy a osvěty, č. j. 16745/2008 a ze školního vzdělávacího programu školy.

Program EVVO je zaměřen na problematiku životního prostředí. Jeho cílem je předávání nejen znalostí, ale také praktických dovedností a návyků, které podporují kladný vztah k přírodě, orientaci v zákonitostech a problémech životního prostředí. Zahrnuje činnosti a aktivity, které vedou k odpovědnému a ohleduplnému vztahu k přírodě i k lidem a působí na utváření pozitivních životních priorit.

Školní program EVVO (Velikost: 215.09 kB)