Přijatí žáci do 1. ročníků 2022/2023
2.5.2022

V samostatném článku v BLOGU ŠKOLY, ale též v záložce BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY - PŘIJATÍ ŽÁCI zveřejňujeme seznam identifikátorů budoucích prvňáčků.

Akce květen
1.5.2022

Kalendář akcí pro měsíc květen je aktuálně naplněn.

Hotovostní placení obědů - květen
26.4.2022

Podrobné informace v BLOGU ŠKOLY a v záložce ŠKOLNÍ JÍDELNA.

UKR - Zápis do 1. tříd
20.4.2022

Informace naleznete v záložce BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY - UKR ZÁPIS DO 1 TŘÍD  nebo v BLOGU ŠKOLY.

Zápis do 1. tříd obrazem
15.4.2022

V BLOGU ŠKOLY i v záložce BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY jsou zveřejněny fotografie ze zápisu do 1. tříd.

Akce duben
31.3.2022

Kalendář dubnových akcí je aktuálně naplněn.

Postup pro začleňování ukrajinských dětí do vzdělávání v ČR
10.3.2022

Pokyny MŠMT k začleňování ukrajinských dětí do vzdělávacího systému ČR jsou zveřejněny v BLOGU ŠKOLY v českém jazyce i v ukrajinské jazykové mutaci.

Aktualizace záložky BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY
4.3.2022

V záložce BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY jsou nové informace ke zápisu do prvních tříd.

Rodičům budoucích prvňáčků
13.2.2022

Nově otevřená záložka BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY je Vám k dispozici.

Úspěch našich žáků v okresním kole MO
28.1.2022

Nahlédněte do článku v BLOGU ŠKOLY.

17.8.2021

18.8.2021

Školní plán EVVO

Vloženo: 15.4.2015 | Autor: Lenka Růžičková| Zobrazeno: 5678x | Upravil: Lenka Růžičková
Školní program EVVO – environmentálního vzdělávání, výchovy a osvěty vychází z Metodického pokynu MŠMT k zajištění environmentálního vzdělávání, výchovy a osvěty, č. j. 16745/2008 a ze školního vzdělávacího programu školy.

Program EVVO je zaměřen na problematiku životního prostředí. Jeho cílem je předávání nejen znalostí, ale také praktických dovedností a návyků, které podporují kladný vztah k přírodě, orientaci v zákonitostech a problémech životního prostředí. Zahrnuje činnosti a aktivity, které vedou k odpovědnému a ohleduplnému vztahu k přírodě i k lidem a působí na utváření pozitivních životních priorit.

Školní program EVVO (Velikost: 215.09 kB)

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.