Krajské kolo soutěže Mladý ekonom Ústeckého kraje
26.1.2023

Podrobnosti, poděkování a pochvala jsou v článku v BLOGU ŠKOLY.

Hotovostní placení obědů - únor
26.1.2023

Podrobnější informace v BLOGU ŠKOLY nebo v záložce ŠKOLNÍ JÍDELNA.

Záložka BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY
25.1.2023

Nově otervřená záložka BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY je otevřena a bude postupně rozšiřována o aktuální informace.

Prezidentské volby II. kolo - úprava rozsahu vyučování
21.1.2023

Úprava rozsahu vyučování v souvislosti s konáním 2. kola prezidentských voleb je ZDE.

Akce leden
28.12.2022

Kalendář lednových akcí je aktuálně naplněn.

Postup pro začleňování ukrajinských dětí do vzdělávání v ČR
10.3.2022

Pokyny MŠMT k začleňování ukrajinských dětí do vzdělávacího systému ČR jsou zveřejněny v BLOGU ŠKOLY v českém jazyce i v ukrajinské jazykové mutaci.

17.8.2021

18.8.2021

Školní plán EVVO

Vloženo: 15.4.2015 | Autor: Lenka Růžičková| Zobrazeno: 5959x | Upravil: Lenka Růžičková
Školní program EVVO – environmentálního vzdělávání, výchovy a osvěty vychází z Metodického pokynu MŠMT k zajištění environmentálního vzdělávání, výchovy a osvěty, č. j. 16745/2008 a ze školního vzdělávacího programu školy.

Program EVVO je zaměřen na problematiku životního prostředí. Jeho cílem je předávání nejen znalostí, ale také praktických dovedností a návyků, které podporují kladný vztah k přírodě, orientaci v zákonitostech a problémech životního prostředí. Zahrnuje činnosti a aktivity, které vedou k odpovědnému a ohleduplnému vztahu k přírodě i k lidem a působí na utváření pozitivních životních priorit.

Školní program EVVO (Velikost: 215.09 kB)

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.