Přijatí žáci do 1. ročníků 2022/2023
2.5.2022

V samostatném článku v BLOGU ŠKOLY, ale též v záložce BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY - PŘIJATÍ ŽÁCI zveřejňujeme seznam identifikátorů budoucích prvňáčků.

Akce květen
1.5.2022

Kalendář akcí pro měsíc květen je aktuálně naplněn.

Hotovostní placení obědů - květen
26.4.2022

Podrobné informace v BLOGU ŠKOLY a v záložce ŠKOLNÍ JÍDELNA.

UKR - Zápis do 1. tříd
20.4.2022

Informace naleznete v záložce BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY - UKR ZÁPIS DO 1 TŘÍD  nebo v BLOGU ŠKOLY.

Zápis do 1. tříd obrazem
15.4.2022

V BLOGU ŠKOLY i v záložce BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY jsou zveřejněny fotografie ze zápisu do 1. tříd.

Akce duben
31.3.2022

Kalendář dubnových akcí je aktuálně naplněn.

Postup pro začleňování ukrajinských dětí do vzdělávání v ČR
10.3.2022

Pokyny MŠMT k začleňování ukrajinských dětí do vzdělávacího systému ČR jsou zveřejněny v BLOGU ŠKOLY v českém jazyce i v ukrajinské jazykové mutaci.

Aktualizace záložky BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY
4.3.2022

V záložce BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY jsou nové informace ke zápisu do prvních tříd.

Rodičům budoucích prvňáčků
13.2.2022

Nově otevřená záložka BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY je Vám k dispozici.

Úspěch našich žáků v okresním kole MO
28.1.2022

Nahlédněte do článku v BLOGU ŠKOLY.

17.8.2021

18.8.2021

Informace k bezhotovostní inkasní platbě stravného

Vloženo: 15.6.2021 | Autor: Lenka Růžičková| Zobrazeno: 583x | Upravil: Lenka Růžičková

Rodiče, kteří budou mít zájem platit obědy inkasem ze svého účtu, si ve své bance zařídí svolení k inkasu pro účet školní jídelny, číslo účtu: 2500872912/2010.

Pro hladký průběh inkasní platby je potřeba zajistit v uvedeném termínu dostatečný finanční limit na účtu (dle věkové kategorie – max. 700 Kč na dítě).
Platba na následující měsíc bude stržena z účtu v termínu 20. – 25. den v měsíci.
Po stržení platby budou strávníci automaticky přihlášeni na celý následující měsíc.

V případě odhlášených obědů bude inkasní částka automaticky ponížena v následující platbě.

V případě, že platba neprojde, je potřeba uhradit stravné v hotovosti do posledního dne v měsíci.

Zjednodušený postup:

1. V bance povolit inkaso z účtu 2500872912/2010, variabilní symbol neuvádět,
    do poznámky (název souhlasu) napsat jméno, příjmení a třídu žáka.

2. Do školní jídelny doručit svolení k inkasu – obdržíte ve své bance nebo vytištěné

z internetového bankovnictví. Doručit jej můžete osobně nebo poslat na e-mail:

podana.p@zsvodojem.cz

3. Zajistit dostatečný limit na účtu (20. – 25. den v měsíci).

Hotovostní platba bude dále probíhat dosavadním způsobem (u okénka školní jídelny).

Případné bližší informace zodpoví Petra Podaná, vedoucí školní jídelny:

tel. 472 743 711
nebo e-mail: podana.p@zsvodojem.cz

Petra Podaná, vedoucí školní jídelny

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.