Přijímací zkoušky na SŠ 2020 - 2021
20.9.2020

Do záložky II. stupeň - PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ a do záložky I. stupeň - OSMILETÁ GYMNÁZIA byly přidány aktuální informace.

Roušky 2. stupeň
17.9.2020

S novými, zpřísněnými pravidly pro nošení roušek se seznamte v Blogu školy, nebo kliknutím ZDE.

Kroužky aktualizováno
17.9.2020

K dnešnímu dni jsme aktualizovali záložku AKTIVITY - NABÍDKA KROUŽKŮ - pro žáky 1. stupně. Nabídku kroužků pro žáky 2. stupně zveřejníme do konce září.

Doporučený postup u akutního onemocnění
16.9.2020

Celé znění doporučeného postupu najdete v Blogu školy nebo rychlým přístupem ZDE. (Velikost: 252.21 kB)

Třídní schůzka 1. ročníků
14.9.2020

Připomínáme konání rodičovské schůzky v úterý 15.9. od 16.30 v kmenových učebnách jednotlivých prvních tříd.

Mimořádné opatření MZ ČR
10.9.2020

Dokument k mimořádným opatřením naleznete v BLOGU ŠKOLY.

Záložka BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY
7.9.2020

Vážení rodiče prvňáčků,

z horního menu byla stažena záložka BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY. Veškeré důležité informace budou zveřejňovány přímo na stránkách jednotlivých tříd.

7.9.2020

Na nabídce kroužků aktivně pracujeme, v tuto chvíli jsou aktualizovány kroužky ŠD a kroužky Veroniky Kalinové.

Adaptační kurz
2.9.2020

Záložka byla aktualizována

27.8.2020

Informace k bezhotovostní inkasní platbě stravného

Vloženo: 26.8.2020 | Autor: Lenka Růžičková| Zobrazeno: 4981x | Upravil: Lenka Růžičková

Rodiče, kteří budou mít zájem platit obědy inkasem ze svého účtu, si ve své bance zařídí svolení k inkasu pro účet školní jídelny, číslo účtu: 2500872912/2010.

Pro hladký průběh inkasní platby je potřeba zajistit v uvedeném termínu dostatečný finanční limit na účtu (dle věkové kategorie – max. 600 Kč na dítě).
Platba na následující měsíc bude stržena z účtu v termínu 20. – 25. den v měsíci.
Po stržení platby budou strávníci automaticky přihlášeni na celý následující měsíc.

V případě odhlášených obědů bude inkasní částka automaticky ponížena v následující platbě.

V případě, že platba neprojde, je potřeba uhradit stravné v hotovosti do posledního dne v měsíci.

Zjednodušený postup:

1. V bance povolit inkaso z účtu 2500872912/2010, variabilní symbol neuvádět,
    do poznámky (název souhlasu) napsat jméno, příjmení a třídu žáka.

2. Do školní jídelny doručit svolení k inkasu – obdržíte ve své bance nebo vytištěné

z internetového bankovnictví. Doručit jej můžete osobně nebo poslat na e-mail:

podana.p@zsvodojem.cz

3. Zajistit dostatečný limit na účtu (20. – 25. den v měsíci).

Hotovostní platba bude dále probíhat dosavadním způsobem (u okénka školní jídelny).

Případné bližší informace zodpoví Petra Podaná, vedoucí školní jídelny:

tel. 472 743 711
nebo e-mail: podana.p@zsvodojem.cz