Přijímací zkoušky na SŠ 2020 - 2021
20.9.2020

Do záložky II. stupeň - PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ a do záložky I. stupeň - OSMILETÁ GYMNÁZIA byly přidány aktuální informace.

Roušky 2. stupeň
17.9.2020

S novými, zpřísněnými pravidly pro nošení roušek se seznamte v Blogu školy, nebo kliknutím ZDE.

Kroužky aktualizováno
17.9.2020

K dnešnímu dni jsme aktualizovali záložku AKTIVITY - NABÍDKA KROUŽKŮ - pro žáky 1. stupně. Nabídku kroužků pro žáky 2. stupně zveřejníme do konce září.

Doporučený postup u akutního onemocnění
16.9.2020

Celé znění doporučeného postupu najdete v Blogu školy nebo rychlým přístupem ZDE. (Velikost: 252.21 kB)

Třídní schůzka 1. ročníků
14.9.2020

Připomínáme konání rodičovské schůzky v úterý 15.9. od 16.30 v kmenových učebnách jednotlivých prvních tříd.

Mimořádné opatření MZ ČR
10.9.2020

Dokument k mimořádným opatřením naleznete v BLOGU ŠKOLY.

Záložka BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY
7.9.2020

Vážení rodiče prvňáčků,

z horního menu byla stažena záložka BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY. Veškeré důležité informace budou zveřejňovány přímo na stránkách jednotlivých tříd.

7.9.2020

Na nabídce kroužků aktivně pracujeme, v tuto chvíli jsou aktualizovány kroužky ŠD a kroužky Veroniky Kalinové.

Adaptační kurz
2.9.2020

Záložka byla aktualizována

27.8.2020

Elektronický čipový systém

Vloženo: 1.9.2020 | Autor: Lenka Růžičková| Zobrazeno: 4948x | Upravil: Lenka Růžičková

Vážení rodiče,

v naší školní jídelně je instalován elektronický systém výdeje a objednávání stravy s využitím čipů.
Placení stravného je možné pouze formou inkasa nebo hotovostní úhrady.

• hotovostní úhrada denně od 7.00 - 8.00 hod., poslední den v měsíci od 7.00 – 17.00 hod.
  • každý strávník si musí zakoupit elektronický čip. Čip platí po celou dobu školní docházky, zálohová cena čipu je 115,- Kč (částka, za kterou škola čipy nakupuje u poskytovatele). Při ztrátě čipu nebo znehodnocení si musí strávník zakoupit nový čip
  • částka za stravovací čipy se po ukončení stravování nevrací
  • náhrada za ztrátu čipu se neposkytuje
  • v případě zapomenutí čipu Vaše dítě o oběd nepřijde. Po nahlášení svého jména pracovnice školní kuchyně zjistí, zda má oběd zaplacený a bude mu vydán.

Školní jídelna vaří 2 druhy jídel. V případě, že požadujete oběd č. 1 nemusíte předem nic objednávat. Pokud budete požadovat oběd č. 2,  je třeba ho objednat minimálně do 10.00 hod. den předem prostřednictvím elektronického zařízení v prostorách školní jídelny, telefonicky nebo osobně u vedoucí školní jídelny nebo využitím stránek strava.cz. V případě, že Vaše dítě na oběd nepůjde, musíte obědy odhlásit do 10.00 hod. den předem prostřednictvím elektronického zařízení v prostorách školní jídelny, telefonicky nebo osobně u vedoucí školní jídelny nebo využitím stránek strava.cz.

Oběd do jídlonosiče si můžete vyzvednout pouze první den nepřítomnosti.