Přijatí žáci do 1. ročníků 2022/2023
2.5.2022

V samostatném článku v BLOGU ŠKOLY, ale též v záložce BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY - PŘIJATÍ ŽÁCI zveřejňujeme seznam identifikátorů budoucích prvňáčků.

Akce květen
1.5.2022

Kalendář akcí pro měsíc květen je aktuálně naplněn.

Hotovostní placení obědů - květen
26.4.2022

Podrobné informace v BLOGU ŠKOLY a v záložce ŠKOLNÍ JÍDELNA.

UKR - Zápis do 1. tříd
20.4.2022

Informace naleznete v záložce BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY - UKR ZÁPIS DO 1 TŘÍD  nebo v BLOGU ŠKOLY.

Zápis do 1. tříd obrazem
15.4.2022

V BLOGU ŠKOLY i v záložce BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY jsou zveřejněny fotografie ze zápisu do 1. tříd.

Akce duben
31.3.2022

Kalendář dubnových akcí je aktuálně naplněn.

Postup pro začleňování ukrajinských dětí do vzdělávání v ČR
10.3.2022

Pokyny MŠMT k začleňování ukrajinských dětí do vzdělávacího systému ČR jsou zveřejněny v BLOGU ŠKOLY v českém jazyce i v ukrajinské jazykové mutaci.

Aktualizace záložky BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY
4.3.2022

V záložce BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY jsou nové informace ke zápisu do prvních tříd.

Rodičům budoucích prvňáčků
13.2.2022

Nově otevřená záložka BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY je Vám k dispozici.

Úspěch našich žáků v okresním kole MO
28.1.2022

Nahlédněte do článku v BLOGU ŠKOLY.

17.8.2021

18.8.2021

Vloženo: 20.9.2019 | Autor: Pavlína Vorlíčková| Zobrazeno: 2610x |

Vážení rodiče ,

při ZŠ Pod Vodojemem zahájilvsvoji činnost 1. 9. 2015 Školní sportovní klub AŠSK ČR při Základní škole Ústí nad Labem, Pod Vodojemem 323/3A, p.o., pobočný spolek. Všechny sportovní kroužky vypsané naší školou jsou vedeny pod tímto klubem. Žák navštěvující sportovní kroužek by se měl zaregistrovat do klubu.

Cíl Školního sportovního klubu:

-organizace zájmových kroužků při ZŠ Pod Vodojemem

-organizace pohybových aktivit členům ŠSK při ZŠ Pod Vodojemem

-organizaci pohybových aktivit členům ŠSK, které pořádá OR AŠSK (soutěže mezi školami)

Příspěvky:

800 Kč – příspěvek na 1 kroužek na školní rok

Vysvětlení k poplatkům:

V případě, že žák zaplatí částku 800 Kč za kroužek, má hrazen 1 kroužek na 1 školní rok. Žák musí zaplatit takový počet kroužků, kolik jich navštěvuje.

Pokyny k platbě příspěvků do ŠSK.

Platbu je možné provést hotově vedoucímu kroužku, či převodem peněz na číslo účtu ŠSK při ZŠ Pod Vodojemem – 2500868753/2010

Do zprávy platby uveďte:

Jméno a příjmení

Třída

Název kroužku, kroužků

Např.:

800 Kč na účet

Jan Nový, 4.B, míčové hry, – zpráva platby

Pokyny k registraci do ŠSK

Vstoupit do sportovního kroužku a registrovat se v klubu může žák i během školního roku.

Vyplněný formulář odevzdávejte vedoucímu sportovního kroužku.

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.