Přijímací zkoušky na SŠ 2020 - 2021
20.9.2020

Do záložky II. stupeň - PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ a do záložky I. stupeň - OSMILETÁ GYMNÁZIA byly přidány aktuální informace.

Roušky 2. stupeň
17.9.2020

S novými, zpřísněnými pravidly pro nošení roušek se seznamte v Blogu školy, nebo kliknutím ZDE.

Kroužky aktualizováno
17.9.2020

K dnešnímu dni jsme aktualizovali záložku AKTIVITY - NABÍDKA KROUŽKŮ - pro žáky 1. stupně. Nabídku kroužků pro žáky 2. stupně zveřejníme do konce září.

Doporučený postup u akutního onemocnění
16.9.2020

Celé znění doporučeného postupu najdete v Blogu školy nebo rychlým přístupem ZDE. (Velikost: 252.21 kB)

Třídní schůzka 1. ročníků
14.9.2020

Připomínáme konání rodičovské schůzky v úterý 15.9. od 16.30 v kmenových učebnách jednotlivých prvních tříd.

Mimořádné opatření MZ ČR
10.9.2020

Dokument k mimořádným opatřením naleznete v BLOGU ŠKOLY.

Záložka BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY
7.9.2020

Vážení rodiče prvňáčků,

z horního menu byla stažena záložka BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY. Veškeré důležité informace budou zveřejňovány přímo na stránkách jednotlivých tříd.

7.9.2020

Na nabídce kroužků aktivně pracujeme, v tuto chvíli jsou aktualizovány kroužky ŠD a kroužky Veroniky Kalinové.

Adaptační kurz
2.9.2020

Záložka byla aktualizována

27.8.2020

Vloženo: 20.9.2019 | Autor: Pavlína Vorlíčková| Zobrazeno: 1201x |

Vážení rodiče ,

při ZŠ Pod Vodojemem zahájilvsvoji činnost 1. 9. 2015 Školní sportovní klub AŠSK ČR při Základní škole Ústí nad Labem, Pod Vodojemem 323/3A, p.o., pobočný spolek. Všechny sportovní kroužky vypsané naší školou jsou vedeny pod tímto klubem. Žák navštěvující sportovní kroužek by se měl zaregistrovat do klubu (registrace stojí 20 Kč).

Cíl Školního sportovního klubu:

-organizace zájmových kroužků při ZŠ Pod Vodojemem

-organizace pohybových aktivit členům ŠSK při ZŠ Pod Vodojemem

-organizaci pohybových aktivit členům ŠSK, které pořádá OR AŠSK (soutěže mezi školami)

Příspěvky:

1. Členský příspěvek – 20 Kč

2. 800 Kč – příspěvek na 1 kroužek na školní rok

Vysvětlení k poplatkům:

V případě, že žák zaplatí částku 800 Kč za kroužek, má hrazen 1 kroužek na 1 školní rok. Žák musí zaplatit takový počet kroužků, kolik jich navštěvuje.

Pokyny k platbě příspěvků do ŠSK.

Platbu je možné provést hotově vedoucímu kroužku, či převodem peněz na číslo účtu ŠSK při ZŠ Pod Vodojemem – 2500868753/2010

Do zprávy platby uveďte:

Jméno a příjmení

Třída

Název kroužku, kroužků

Členský příspěvek  ano – ne

Např.:

820 Kč na účet

Jan Nový, 4.B, míčové hry, ano – zpráva platby

Pokyny k registraci do ŠSK

Vstoupit do sportovního kroužku a registrovat se v klubu může žák i během školního roku.

Vyplněný formulář odevzdávejte vedoucímu sportovního kroužku.