Aktuální situace v naší škole
23.9.2020

Vážení rodiče,

s aktuální situací v naší škole se můžete seznámit v Blogu školy nebo rychlým proklikem přímo ZDE.

Přijímací zkoušky na SŠ 2020 - 2021
20.9.2020

Do záložky II. stupeň - PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ a do záložky I. stupeň - OSMILETÁ GYMNÁZIA byly přidány aktuální informace.

Roušky 2. stupeň
17.9.2020

S novými, zpřísněnými pravidly pro nošení roušek se seznamte v Blogu školy, nebo kliknutím ZDE.

Kroužky aktualizováno
17.9.2020

K dnešnímu dni jsme aktualizovali záložku AKTIVITY - NABÍDKA KROUŽKŮ - pro žáky 1. stupně. Nabídku kroužků pro žáky 2. stupně zveřejníme do konce září.

Doporučený postup u akutního onemocnění
16.9.2020

Celé znění doporučeného postupu najdete v Blogu školy nebo rychlým přístupem ZDE. (Velikost: 252.21 kB)

Třídní schůzka 1. ročníků
14.9.2020

Připomínáme konání rodičovské schůzky v úterý 15.9. od 16.30 v kmenových učebnách jednotlivých prvních tříd.

Mimořádné opatření MZ ČR
10.9.2020

Dokument k mimořádným opatřením naleznete v BLOGU ŠKOLY.

Záložka BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY
7.9.2020

Vážení rodiče prvňáčků,

z horního menu byla stažena záložka BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY. Veškeré důležité informace budou zveřejňovány přímo na stránkách jednotlivých tříd.

7.9.2020

Na nabídce kroužků aktivně pracujeme, v tuto chvíli jsou aktualizovány kroužky ŠD a kroužky Veroniky Kalinové.

Adaptační kurz
2.9.2020

Záložka byla aktualizována

27.8.2020

Kritéria pro přijímání žáků do školní družiny ve školním roce 2020/2021

Vloženo: 21.5.2020 | Autor: Lenka Růžičková| Zobrazeno: 291x |

Kapacita ŠD je 175 účastníků.

ŠD není nároková.

O přijetí rozhoduje ředitel školy na základě vyplněných náležitostí v závazné písemné přihlášce a na základě splněných kritérií pro přijetí, a to maximálně do výše stanovené kapacity ŠD.

1. Přednostně se přijímají žáci 1. ročníků, kteří k 1. září 2020 nastoupili k plnění povinné školní docházky

2. Přednostně se přijímají žáci 2. ročníků.

3. Zájemci o ŠD z 3. ročníků budou přijímáni do naplnění kapacity ŠD.

V případě, že by mohlo dojít k překročení kapacity, budou přednostně přijímáni zájemci o ŠD,

a) kteří budou přihlášeni k pravidelné denní docházce do ŠD.

b) kteří již mají v ŠD sourozence.

c) na základě věku (data narození) od nejmladšího po nejstarší.

4. Zájemci o ŠD ze 4. a 5. ročníku budou přijímáni do naplnění kapacity ŠD.

a) kteří budou přihlášeni k pravidelné denní docházce do ŠD.

b) kteří již mají sourozence v ŠD.

c) na základě věku (data narození) od nejmladšího po nejstarší.

5. V případě volné kapacity budou přijímáni i žáci druhého stupně základní školy viz. bod 4.a,b,c.