Přijatí žáci do 1. ročníků 2022/2023
2.5.2022

V samostatném článku v BLOGU ŠKOLY, ale též v záložce BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY - PŘIJATÍ ŽÁCI zveřejňujeme seznam identifikátorů budoucích prvňáčků.

Akce květen
1.5.2022

Kalendář akcí pro měsíc květen je aktuálně naplněn.

Hotovostní placení obědů - květen
26.4.2022

Podrobné informace v BLOGU ŠKOLY a v záložce ŠKOLNÍ JÍDELNA.

UKR - Zápis do 1. tříd
20.4.2022

Informace naleznete v záložce BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY - UKR ZÁPIS DO 1 TŘÍD  nebo v BLOGU ŠKOLY.

Zápis do 1. tříd obrazem
15.4.2022

V BLOGU ŠKOLY i v záložce BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY jsou zveřejněny fotografie ze zápisu do 1. tříd.

Akce duben
31.3.2022

Kalendář dubnových akcí je aktuálně naplněn.

Postup pro začleňování ukrajinských dětí do vzdělávání v ČR
10.3.2022

Pokyny MŠMT k začleňování ukrajinských dětí do vzdělávacího systému ČR jsou zveřejněny v BLOGU ŠKOLY v českém jazyce i v ukrajinské jazykové mutaci.

Aktualizace záložky BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY
4.3.2022

V záložce BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY jsou nové informace ke zápisu do prvních tříd.

Rodičům budoucích prvňáčků
13.2.2022

Nově otevřená záložka BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY je Vám k dispozici.

Úspěch našich žáků v okresním kole MO
28.1.2022

Nahlédněte do článku v BLOGU ŠKOLY.

17.8.2021

18.8.2021

Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 NPO

Vloženo: 17.2.2022 | Autor: Lenka Růžičková| Zobrazeno: 161x |

Vážení rodiče, naše škola se za finanční podpory EU účastní projektu DOUČOVÁNÍ ŽÁKŮ ŠKOL.

Popis projektu:

Investice reaguje na potřebu podpory vzdělávání žáků ohrožených školním neúspěchem v reakci na nemožnost realizace prezenční výuky ve školách během pandemie Covid-19.

Cíl projektu:

Cílem je podpora adaptace žáků po návratu k prezenční výuce. Jedná se o cílené intenzivní doučování žáků vedoucí k rozvoji jejich znalostí a dovedností v určeném období.

Realizace projektu:

Doučování je realizováno na 1. i 2. stupni v hlavních předmětech (český jazyk, anglický a německý jazyk, matematika, fyzika, podpora žáků s OMJ).

Doučování je určeno žákům, ohroženým školním neúspěchem, žákům sociálně a zdravotně znevýhodněným, žákům s SVP, žákům s nízkou motivací k učení, žákům s vysokou absencí i žákům, kteří se cítí ohrožení dlouhodobým dopadem distanční výuky.

Doučování žáků v rámci projektu povede k rozvoji jejich znalostí a dovedností.

Termín zahájení realizace projektu:

1. 1. 2022

Financování projektu:

Financováno Evropskou unií - Next Generation EU

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.