Aktualizace webových stránek pro školní rok 2020/2021
3.8.2020

Vážení rodiče,

pomalu začínáme aktualizovat obsah webových stránek. V záložce ORGANIZACE ŠKOLNÍHO ROKU se můžete seznámit s časovým rozložením státních svátků a prázdnin.

Rodičům žáků budoucích prvních tříd
17.6.2020

V BLOGU ŠKOLY  i v záložce BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY  naleznete důležité informace, nahlédněte.

Projekt ,,Děti a právo"

Vloženo: 17.9.2019 | Autor: Lenka Růžičková| Zobrazeno: 735x | Upravil: Lenka Růžičková

Autorem a realizátorem projektu je Oddělení sociální prevence Magistrátu města Ústí nad Labem, Odboru sociálních věcí.

Cílem projektu je prostřednictvím besed přispět k prevenci řešení konkrétních sociálně patologických jevů ve vhodném školním kolektivu. Děti v závěru besedy obdrží leták se základními informacemi a kontakty na kurátory oddělení sociální prevence a sociální pracovníky oddělení sociálně-právní ochrany dětí (a instituce pracující s dětmi) s nabídkou pomoci při řešení problémů dětí.

Oddělení sociální prevence nabízí v případě zájmu školy sociální poradenství dětem z celé školy při řešení jejich problémů, případně také pedagogům.

V tomto školním roce proběhnou besedy pro 6. ročníky na téma vzájemné vztahy v třídním kolektivu a problematiku šikany. Pro 8. ročníky pak beseda na téma právní povědomí.

Naše škola spolupracuje s kurátorkou pro mládež z oddělení sociální prevence s paní  Ivanou Martincovou. Konzultační hodiny pro žáky budou probíhat každou první středu v měsíci od 10:00 dle aktuálních potřeb školy.

Kontakt:

Užitečné odkazy: