Akce červen
3.6.2019

Kalendář červnových akcí je aktuálně naplněn.

Přijatí žáci - 6. třída RVM 2019/2020
23.5.2019

Vážení rodiče, právě jsme zveřejnili seznam identifikátorů žáků přijatých do 6. třídy s rozšířenou výukou matematiky a přírodovědných předmětů pro školní rok 2019/2020.

Přijatí žáci do 1. tříd
8.5.2019

V záložce BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY - jsme právě zveřejnili seznam identifikátorů přijatých žáků do 1. tříd šk. roku 2019/2020

Projekt ,,Děti a právo

Vloženo: 23.9.2018 | Autor: Lenka Růžičková| Zobrazeno: 950x | Upravil: Lenka Růžičková

Autorem a realizátorem projektu je Oddělení sociální prevence Magistrátu města Ústí nad Labem, Odboru sociálních věcí.

Cílem projektu je prostřednictvím besed přispět k prevenci řešení konkrétních sociálně patologických jevů ve vhodném školním kolektivu. Děti v závěru besedy obdrží leták se základními informacemi a kontakty na kurátory oddělení sociální prevence a sociální pracovníky oddělení sociálně-právní ochrany dětí (a instituce pracující s dětmi) s nabídkou pomoci při řešení problémů dětí.

Oddělení sociální prevence nabízí v případě zájmu školy sociální poradenství dětem z celé školy při řešení jejich problémů, případně také pedagogům.

V tomto školním roce proběhnou besedy pro 6. ročníky na téma vzájemné vztahy v třídním kolektivu a problematiku šikany. Pro 8. ročníky pak beseda na téma právní povědomí.

Naše škola spolupracuje s kurátorkou pro mládež z oddělení sociální prevence s paní Bc. Janou Princovou, DiS. Konzultační hodiny pro žáky budou probíhat každou první středu v měsíci od 10:00

Kontakt:

Užitečné odkazy: