Zájezd do Anglie 2019/2020
14.11.2019

V záložce 2. stupeň - Anglie 2019/2020 jsou aktuální informace k zahraničnímu pobytu žáků 2. stupně.

Přijímací řízení 2020
3.11.2019

V záložkách 1. a 2. stupně jsou dostupné aktuální informace k přijímacím řízením na střední školy a osmiletá gymnázia.

Akce listopad
30.10.2019

Kalendář akcí pro měsíc listopad je aktuálně naplněn.

Výroční zpráva
11.10.2019

S výroční zprávou školy za rok 2018/2019 se můžete seznámit ZDE. (Velikost: 13.42 MB)

Volnočasové aktivity Veroniky Kalinové
30.9.2019

Do záložky AKTIVITY - NABÍDKA KROUŽKŮ -  jsme pod dosavadní tabulku přidali další možnosti smysluplného využití volného času Vašich dětí.

Akce říjen
30.9.2019

Kalendář akcí na měsíc říjen je aktuálně naplněn - NAHLÉDNĚTE.

Rodičovské schůzky - říjen
23.9.2019

Rodičovské schůzky se uskuteční v úterý 8. 10. od 17:00 v kmenových učebnách jednotlivých tříd. Jednání Rady rodičů proběhne týž den od  16:30 ve sborovně školy.

Témata projektu HOP
22.9.2019

V tabulkách se můžete seznámit s konkrétními tématy projektu HOP (Hravě o prevenci).

Nabídka kroužků 2019/2020
20.9.2019

V záložce AKTIVITY  jsme zveřejnili nabídku kroužků pro tento školní rok.

Akce září
30.8.2019

Kalendář akcí pro měsíc září je naplněn.

Rozvrhy hodin
30.8.2019

V záložce ROZVRHY HODIN najdete rozvhy pro jednotlivé třídy.

Rozdělení žáků do oddělení ŠD
28.8.2019

V záložce DRUŽINA jsou aktuálně vypsána oddělení ŠD s předpokládaným rozmístěním žáků jednotlivých tříd. Dovolujeme si upozornit, že z organizačních důvodů mohou nastat drobné změny s ohledem na skutečný počet přihlášených žáků.

Organizace úvodních dní školního roku 2019/2020
28.8.2019

S organizací úvodních dní školního roku 2019/2020 se seznamte ZDE.

Adaptační kurz - 2019
28.8.2019

Právě jsme zvěřejnili podrobné informace k letošnímu adaptačnímu kurzu žáků 6. tříd.

Lyžařský kurz 2019

Vloženo: 20.12.2018 | Autor: Lenka Růžičková| Zobrazeno: 2864x |

Den pátý 31.1. čtvrtek

Dnes jen velmi stručně, vždyť už se zítra uvidíme :-)

Máme za sebou poslední den lyžování a těšíme se domů. Kurz proběhl zdárně a úspěšně, ale na to se už budete muset zeptat dětí sami.

Předpokládaný příjezd ke škole plánujeme kolem 12-13 hod.

Den čtvrtý 30.1. středa

Olympijská příprava je v plném proudu. Každý den krájíme svah na lyžích i snowboardu a dnes si ještě někteří dobrovolníci přidali běžky. Dnešní dopolední program jsme zahájili za azurového počasí v -10 stupních tak jako každý den rozcvičkou. Následovala výuka za dohledu instruktorů a i dnes můžeme konstatovat, že mnoho žáků opět ve svých dovednostech výrazně pokročilo kupředu. Odpolední program byl pak na dobrovolném rozhodnutí, zda absolvovat běžecký či sjezdový výcvik. Přesně 12 dobrovolníků nazulo běžky a vydalo se na plánovaný několikakilometrový pochod. Musíme konstatovat, že se na trati naši žáci vůbec nešetřili, o čemž hovoří utržená bota, utržená skluznice a několik děr o velikosti lidského těla na trati. Nikomu se však nic závažného nestalo a tak jsme mohli přikročit k poslednímu programu dnešního dne, kterým bylo večerní lyžování. Také tento bod programu byl úspěšně splněn. Nyní máme těsně před večerkou a na chatě je vzácný klid. Těšíme se na zítra.

Den třetí 29.1. úterý

Dnešní den byl opět ve znamení výcviku na lyžích a snowboardu. Již poněkolikáté chválíme začátečníky, kdy můžeme kostatovat, že všichni už jezdí na velkém vleku. Odpoledně jsme vyrazili na bowling a bazén, abychom si trochu odpočinuli od sjezdovek a prken. Večerní blok obstarala přednáška od Horské služby. Zítra ráno plánujeme také výcvik na lyžích a snowboardu a odpoledne si pak zpestříme výletem na bežkách, do kterého se přihlásilo 13 dobrovolníků. Pokud proběhne večerka bez komplikací, počet nebude již navýšen  :-). Zítra se opět ozveme.

Úterní fotografie: https://www.zsvodojem.cz/index.php?type=Gallery&id=4&idg=1145

Den druhý 28.1. pondělí

Hezký večer do Ústí,

zasíláme report z druhého dne...Máme za sebou druhý den výcviku. Někteří se zlepšují každou jízdou. Dnes můžeme hrdě konstatovat, že jsme všichni jezdili na vleku, tedy i začátečníci. U nich jsou pokroky nejvíce znatelné, ale i ostatní účastníci kurzu na sobě pilně pracují. Dnešní den nám počasím moc nepřál, ale naštěstí se dopolední mlha rozplynula a my se pak kochali hezkou krajinou. Zítra máme dopoledne v plánu opět lyžařský výcvik a odpoledne budeme odpočívat v blízkém bazénu a na bowlingu (děkujeme Radě rodičů za příspěvek). Zítra se vám opět ozveme.

Fotografie z 1. a 2. dne:

Den první neděle 27.1.
Ahoj všichni, dojeli jsme dobře a jsme ubytováni. Rozhodně jsme první den nelenili, protože jsme hned vyrazili na svah a lyžovali. Žáky jsme rozdělili do družstev podle výkonnosti a pilovali jsme nové dovednosti. Velký pokrok udělali začátečníci. Dnes ještě šlapali svah, ale zítra jdeme na vlek, protože všichni už dokáží jet bezpečně dolů. Těšíme se tedy na další den o kterém vás budeme samozřejmě také informovat.

Lyžařský kurz 2019

Adresa: Chata U Kostela, Příchovice 329, tel. 777 940 711

Odjezd: neděle 27. 1. 2019, sraz v 7:30, odjezd v 8:00 od školy

Návrat: pátek 1. 2. 2019, předpokládaný příjezd ke škole mezi 12:00 – 13:00 hod. (může se změnit)

Lyžařský výcvik bude probíhat na sjezdových lyžích nebo na snowboardu, pokud bude zájem i na běžeckých lyžích.

Cena 2990,- Kč zahrnuje: 5x ubytování, plnou penzi, pitný režim a dopravu. Cena nezahrnuje vleky, dle úrovně lyžařů cca 1500,-  - 2000,- Kč s sebou na vleky.

Storno podmínky: 1 000,- Kč za zrušení závazné přihlášky.

Prosím rodiče, aby v době odjezdu a příjezdu neblokovali ulici Pod Vodojemem svými vozidly a usnadnili tím příjezd a odjezd autobusu. Využijte prosím parkoviště u LIDLU