Kotva
Elektronická ŽK

Aktuality
Informace Tady nic není :-(
Zřizovatel školy

Zřizovatelem příspěvkové organizace je Statutární město
Ústí nad Labem.

 

Ministerstvo školství

Mapa webu
A
A
A

Lyžařský kurz 2019

Vloženo: 20.12.2018 | Autor: Lenka Růžičková| Zobrazeno: 2543x |

Den pátý 31.1. čtvrtek

Dnes jen velmi stručně, vždyť už se zítra uvidíme :-)

Máme za sebou poslední den lyžování a těšíme se domů. Kurz proběhl zdárně a úspěšně, ale na to se už budete muset zeptat dětí sami.

Předpokládaný příjezd ke škole plánujeme kolem 12-13 hod.

 

 

Den čtvrtý 30.1. středa

Olympijská příprava je v plném proudu. Každý den krájíme svah na lyžích i snowboardu a dnes si ještě někteří dobrovolníci přidali běžky. Dnešní dopolední program jsme zahájili za azurového počasí v -10 stupních tak jako každý den rozcvičkou. Následovala výuka za dohledu instruktorů a i dnes můžeme konstatovat, že mnoho žáků opět ve svých dovednostech výrazně pokročilo kupředu. Odpolední program byl pak na dobrovolném rozhodnutí, zda absolvovat běžecký či sjezdový výcvik. Přesně 12 dobrovolníků nazulo běžky a vydalo se na plánovaný několikakilometrový pochod. Musíme konstatovat, že se na trati naši žáci vůbec nešetřili, o čemž hovoří utržená bota, utržená skluznice a několik děr o velikosti lidského těla na trati. Nikomu se však nic závažného nestalo a tak jsme mohli přikročit k poslednímu programu dnešního dne, kterým bylo večerní lyžování. Také tento bod programu byl úspěšně splněn. Nyní máme těsně před večerkou a na chatě je vzácný klid. Těšíme se na zítra.

https://www.zsvodojem.cz/index.php?type=Gallery&id=4&idg=1146

 

 

Den třetí 29.1. úterý

Dnešní den byl opět ve znamení výcviku na lyžích a snowboardu. Již poněkolikáté chválíme začátečníky, kdy můžeme kostatovat, že všichni už jezdí na velkém vleku. Odpoledně jsme vyrazili na bowling a bazén, abychom si trochu odpočinuli od sjezdovek a prken. Večerní blok obstarala přednáška od Horské služby. Zítra ráno plánujeme také výcvik na lyžích a snowboardu a odpoledne si pak zpestříme výletem na bežkách, do kterého se přihlásilo 13 dobrovolníků. Pokud proběhne večerka bez komplikací, počet nebude již navýšen  :-). Zítra se opět ozveme.

Úterní fotografie: https://www.zsvodojem.cz/index.php?type=Gallery&id=4&idg=1145

 

Den druhý 28.1. pondělí

Hezký večer do Ústí,

zasíláme report z druhého dne...Máme za sebou druhý den výcviku. Někteří se zlepšují každou jízdou. Dnes můžeme hrdě konstatovat, že jsme všichni jezdili na vleku, tedy i začátečníci. U nich jsou pokroky nejvíce znatelné, ale i ostatní účastníci kurzu na sobě pilně pracují. Dnešní den nám počasím moc nepřál, ale naštěstí se dopolední mlha rozplynula a my se pak kochali hezkou krajinou. Zítra máme dopoledne v plánu opět lyžařský výcvik a odpoledne budeme odpočívat v blízkém bazénu a na bowlingu (děkujeme Radě rodičů za příspěvek). Zítra se vám opět ozveme.

Fotografie z 1. a 2. dne:

https://www.zsvodojem.cz/index.php?type=Gallery&id=4&idg=1144

 
 
 
Den první neděle 27.1.
Ahoj všichni, dojeli jsme dobře a jsme ubytováni. Rozhodně jsme první den nelenili, protože jsme hned vyrazili na svah a lyžovali. Žáky jsme rozdělili do družstev podle výkonnosti a pilovali jsme nové dovednosti. Velký pokrok udělali začátečníci. Dnes ještě šlapali svah, ale zítra jdeme na vlek, protože všichni už dokáží jet bezpečně dolů. Těšíme se tedy na další den o kterém vás budeme samozřejmě také informovat.

 

 

Lyžařský kurz 2019

Adresa: Chata U Kostela, Příchovice 329, tel. 777 940 711

Odjezd: neděle 27. 1. 2019, sraz v 7:30, odjezd v 8:00 od školy

Návrat: pátek 1. 2. 2019, předpokládaný příjezd ke škole mezi 12:00 – 13:00 hod. (může se změnit)

Lyžařský výcvik bude probíhat na sjezdových lyžích nebo na snowboardu, pokud bude zájem i na běžeckých lyžích.

Cena 2990,- Kč zahrnuje: 5x ubytování, plnou penzi, pitný režim a dopravu. Cena nezahrnuje vleky, dle úrovně lyžařů cca 1500,-  - 2000,- Kč s sebou na vleky.

Storno podmínky: 1 000,- Kč za zrušení závazné přihlášky.

Prosím rodiče, aby v době odjezdu a příjezdu neblokovali ulici Pod Vodojemem svými vozidly a usnadnili tím příjezd a odjezd autobusu. Využijte prosím parkoviště u LIDLU