Příměstský tábor
14.2.2019

V blogu školy jsou zveřejněny podrobnosti k příměstskému táboru pro období jarních prázdnin.

Přijímací řízení 2019
6.2.2019

Přinášíme aktuální informace k přijímacím zkouškám na střední školy (žáci 2. stupně) a osmiletá gymnázia (žáci 5. ročníků).

Chorvatsko 2019
2.2.2019

V záložce II.stupeň jsme nově zveřejnili aktuální informace k zahraničnímu pobytu dětí 2. stupně v Chorvatsku.

Akce únor
30.1.2019

Kalendář plánovaných akcí pro měsíc únor je naplněn.

Vloženo: 29.3.2015 | Autor: Neznámý| Zobrazeno: 5707x |

Škola v minulých letech zrealizovala několik projektů MŠMT v rámci SIPVZ. Cílem těchto projektů byla podpora využití ICT ve výuce matematiky. Výstupem byly didaktické materiály a pořízení specializovaných programů (Cabri geometrie II Plus, Cabri 3D, Corel Draw, Derive, Excel) pro jejich realizaci při výuce.

"IPEN Adolescent: Mezinárodní výzkum zastavěného prostředí a pohybové aktivity"

projekt.pdf (Velikost: 244.57 kB)