Krajské kolo soutěže Mladý ekonom Ústeckého kraje
26.1.2023

Podrobnosti, poděkování a pochvala jsou v článku v BLOGU ŠKOLY.

Hotovostní placení obědů - únor
26.1.2023

Podrobnější informace v BLOGU ŠKOLY nebo v záložce ŠKOLNÍ JÍDELNA.

Záložka BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY
25.1.2023

Nově otervřená záložka BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY je otevřena a bude postupně rozšiřována o aktuální informace.

Prezidentské volby II. kolo - úprava rozsahu vyučování
21.1.2023

Úprava rozsahu vyučování v souvislosti s konáním 2. kola prezidentských voleb je ZDE.

Akce leden
28.12.2022

Kalendář lednových akcí je aktuálně naplněn.

Postup pro začleňování ukrajinských dětí do vzdělávání v ČR
10.3.2022

Pokyny MŠMT k začleňování ukrajinských dětí do vzdělávacího systému ČR jsou zveřejněny v BLOGU ŠKOLY v českém jazyce i v ukrajinské jazykové mutaci.

17.8.2021

18.8.2021

Projekt Krokus 2022/2023

Vážení rodiče,

dalším projektem, do kterého se naše škola v letošním školním roce zapojila, je projekt "Krokus". Tento projekt běží již několik let na školách po celém světě a každoročně se do něj zapojují další a další školy.

Jeho cílem je připomenout dětem dnešní generace památku jednoho a půl milionu židovských dětí a tisíců dalších dětí, jež zemřely během holokaustu.
Holokaust (případně holocaust – z anglického holocaust = naprosté zničení, úplná katastrofa, masakr) či šoa (z hebrejského = zlo, nespravedlnost) byla nacistická politika systematického, státem provozovaného pronásledování a hromadného vyvražďování, především osob židovské národnosti.

Žáci sází cibulky krokusů, které později rozdají  a všichni si společně připomeneme dětské oběti v období holocaustu.

Bližší informace o projektu naleznete ZDE.

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.