Rozhodnutí KHS - 7. ročník
22.10.2021

V BLOGU  školy přinášíme rozhodnutí KHS k záchytu onemocnění covid-19 v 7. ročníku.

Hotovostní platba obědů - LISTOPAD
14.10.2021

Důležité informace v BLOGU ŠKOLY nebo v záložce ŠKOLNÍ JÍDELNA.

Výsledky voleb do Školské rady
11.10.2021

Informace o výsledcích voleb do ŠR ZŠ Pod Vodojemem jsou zveřejněny v BLOGU ŠKOLY.

Volby do PS - zkrácené vyučování
3.10.2021

Bližší informace v BLOGU ŠKOLY.

Akce říjen
30.9.2021

Kalendář říjnových akcí je naplněn.

22.9.2021

Podrobněji v BLOGU ŠKOLY.

Vyhlášení voleb do Školské rady
15.9.2021

Podrobnosti v článku v BLOGU ŠKOLY.

Rozhodnutí KHS Ústeckého kraje
11.9.2021

Více informací v blogu školy.

Projekt Nenech to být
10.9.2021

V záložce AKTIVITY - PROJEKTY jsou aktualizované informace k projektu Nenech to být.

Stránky tříd
18.8.2021

18.8. jsme aktualizovali stránky tříd (horní lišta - I. či II. stupeň). V tuto chvíli obsahují pouze jméno třídního učitele. Rozvrhy hodin a případné další podrobnosti doplníme v přípravném týdnu.

Další aktualizace
17.8.2021

Aktualizací dnes prošly záložky KONTAKTY a NAŠI ZAMĚSTNANCI.

Úprava cen obědů od 1. 9. 2021
17.8.2021

Bližší informace v BLOGU ŠKOLY či v záložce ŠKOLNÍ JÍDELNA.

18.8.2021

Adaptační kurz 2021

Vloženo: 27.8.2021 | Autor: Lenka Růžičková| Zobrazeno: 261x |

Vážení rodiče žáků 6. a 7. tříd. Důkladně se seznamte s aktualizovanými informaci k pobytu Vašeho dítěte na adaptačním kurzu. V případě jakýchkoli nejasností kontaktuje Mgr. Veroniku Husákovou (školní metodik prevence).

AKTUÁLNĚ:

vracíme se ve středu 8. 9. kolem 12:00 hod podle dopravní situace. Vše jsme si řádně užili, do původní fotogalerie vkládáme další fotografie.

Ahoj, posíláme další fotky z našich aktivit, noc proběhla bez problémů, chystáme se na rozcvičku a plnění dalších úkolů. Zdravíme domů.

Ahoj všem, přijeli jsme v pořádku do krásně prosluněné chatové osady, kde jsme se mohli ihned pustit do adaptačních herních aktivit. Fotogalerie v blogu školy :-)

Místo a doba pobytu:

• Kemp u Ferdinanda, 407 15 Srbská Kamenice 148, 6. 9. 2021 – 8. 9. 2021

Odjezd a příjezd 6. ročníky:

• sraz 7:50. Před odjezdem proběhne ve třídách testování žáků.
  • odjezd v pondělí 6. 9. 2021 v 8:30 od školy
  • příjezd ve středu 8. 9. 2021 v 13:00 – 13:30 ke škole

Odjezd a příjezd 7. ročníky:

• sraz 7:50
  • odjezd ve středu 8. 9. 2021 v 8:00 od školy
  • příjezd ve čtvrtek 9. 9. 2021 v 13:00 – 13:30 ke škole

Kontakt po dobu pobytu:

• Mgr. Veronika Husáková, školní metodik prevence
  • mobil: 602 194 665

Doporučení na cestu:

• pohodlné oblečení
  • kinedryl do autobusu (dávkování podle hmotnosti dítěte) – pokud dítě v autobuse zvrací