Přijatí žáci do 1. ročníků 2022/2023
2.5.2022

V samostatném článku v BLOGU ŠKOLY, ale též v záložce BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY - PŘIJATÍ ŽÁCI zveřejňujeme seznam identifikátorů budoucích prvňáčků.

Akce květen
1.5.2022

Kalendář akcí pro měsíc květen je aktuálně naplněn.

Hotovostní placení obědů - květen
26.4.2022

Podrobné informace v BLOGU ŠKOLY a v záložce ŠKOLNÍ JÍDELNA.

UKR - Zápis do 1. tříd
20.4.2022

Informace naleznete v záložce BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY - UKR ZÁPIS DO 1 TŘÍD  nebo v BLOGU ŠKOLY.

Zápis do 1. tříd obrazem
15.4.2022

V BLOGU ŠKOLY i v záložce BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY jsou zveřejněny fotografie ze zápisu do 1. tříd.

Akce duben
31.3.2022

Kalendář dubnových akcí je aktuálně naplněn.

Postup pro začleňování ukrajinských dětí do vzdělávání v ČR
10.3.2022

Pokyny MŠMT k začleňování ukrajinských dětí do vzdělávacího systému ČR jsou zveřejněny v BLOGU ŠKOLY v českém jazyce i v ukrajinské jazykové mutaci.

Aktualizace záložky BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY
4.3.2022

V záložce BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY jsou nové informace ke zápisu do prvních tříd.

Rodičům budoucích prvňáčků
13.2.2022

Nově otevřená záložka BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY je Vám k dispozici.

Úspěch našich žáků v okresním kole MO
28.1.2022

Nahlédněte do článku v BLOGU ŠKOLY.

17.8.2021

18.8.2021

Adaptační kurz 2021

Vloženo: 27.8.2021 | Autor: Lenka Růžičková| Zobrazeno: 669x |

Vážení rodiče žáků 6. a 7. tříd. Důkladně se seznamte s aktualizovanými informaci k pobytu Vašeho dítěte na adaptačním kurzu. V případě jakýchkoli nejasností kontaktuje Mgr. Veroniku Husákovou (školní metodik prevence).

AKTUÁLNĚ:

vracíme se ve středu 8. 9. kolem 12:00 hod podle dopravní situace. Vše jsme si řádně užili, do původní fotogalerie vkládáme další fotografie.

Ahoj, posíláme další fotky z našich aktivit, noc proběhla bez problémů, chystáme se na rozcvičku a plnění dalších úkolů. Zdravíme domů.

Ahoj všem, přijeli jsme v pořádku do krásně prosluněné chatové osady, kde jsme se mohli ihned pustit do adaptačních herních aktivit. Fotogalerie v blogu školy :-)

Místo a doba pobytu:

• Kemp u Ferdinanda, 407 15 Srbská Kamenice 148, 6. 9. 2021 – 8. 9. 2021

Odjezd a příjezd 6. ročníky:

• sraz 7:50. Před odjezdem proběhne ve třídách testování žáků.
  • odjezd v pondělí 6. 9. 2021 v 8:30 od školy
  • příjezd ve středu 8. 9. 2021 v 13:00 – 13:30 ke škole

Odjezd a příjezd 7. ročníky:

• sraz 7:50
  • odjezd ve středu 8. 9. 2021 v 8:00 od školy
  • příjezd ve čtvrtek 9. 9. 2021 v 13:00 – 13:30 ke škole

Kontakt po dobu pobytu:

• Mgr. Veronika Husáková, školní metodik prevence
  • mobil: 602 194 665

Doporučení na cestu:

• pohodlné oblečení
  • kinedryl do autobusu (dávkování podle hmotnosti dítěte) – pokud dítě v autobuse zvrací
  • vhodné jídlo a pití (v žádném případě brambůrky, křupky, coca-colu, energetické nápoje) – stravování začíná obědem v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu, není vhodné dávat dětem zbytečně moc jídla ani sladkostí (možnost zkažení potravin, přejídání a s tím spojené zdravotní problémy)

Ubytování a pobyt:

• vhodné oblečení a obutí na sport, výlety, do sprchy, chaty a na spaní, nezapomeňte i na něco teplejšího, šátek (budou jej potřebovat na hru) pláštěnku nebo nepromokavou bundu, náhradní obuv (pro případ deštivého počasí), přezůvky do ubytovacích prostor
  • do chatek žáci dostanou povlečení na deky, polštáře a prostěradlo, doporučuji si vzít spacák, pro případ, že by bylo chladněji
  • 2 ručníky pro běžnou hygienu (aby stihl ručník uschnout)
  • hygienické a toaletní potřeby (mýdlo, šampón, kartáček na zuby a zubní pastu, hřeben, …) a doporučuji také toaletní papír a papírové kapesníky
  • mobil a drahé věci pouze na vlastní nebezpečí, v žádném případě NE přístroje do elektrických zásuvek (z důvodu bezpečnosti)
  • láhev na pití (běžná plastová objem 1 litr na pití)
  • vhodné jsou drobnější společenské hry, karty
  • baterka nebo kapesní svítilna
  • psací potřeby, pastelky, fixy a nějaký poznámkový blok nebo sešit na kreslení formát A4

Peníze:

• nejsou zapotřebí

Doklady a jiné:

• kartičku pojištěnce zdravotní pojišťovny
  •  čestné prohlášení – žák obdrží ve škole (odevzdat nejpozději ráno v den odjezdu)
  • léky, které dítě pravidelně užívá, odevzdá se jmenovkou a s popisem užívání před odjezdem pedagogovi (z důvodu bezpečnosti)

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.