Krajské kolo soutěže Mladý ekonom Ústeckého kraje
26.1.2023

Podrobnosti, poděkování a pochvala jsou v článku v BLOGU ŠKOLY.

Hotovostní placení obědů - únor
26.1.2023

Podrobnější informace v BLOGU ŠKOLY nebo v záložce ŠKOLNÍ JÍDELNA.

Záložka BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY
25.1.2023

Nově otervřená záložka BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY je otevřena a bude postupně rozšiřována o aktuální informace.

Prezidentské volby II. kolo - úprava rozsahu vyučování
21.1.2023

Úprava rozsahu vyučování v souvislosti s konáním 2. kola prezidentských voleb je ZDE.

Akce leden
28.12.2022

Kalendář lednových akcí je aktuálně naplněn.

Postup pro začleňování ukrajinských dětí do vzdělávání v ČR
10.3.2022

Pokyny MŠMT k začleňování ukrajinských dětí do vzdělávacího systému ČR jsou zveřejněny v BLOGU ŠKOLY v českém jazyce i v ukrajinské jazykové mutaci.

17.8.2021

18.8.2021

Adaptační kurz 2022

Vloženo: 22.5.2022 | Autor: Lenka Růžičková| Zobrazeno: 528x |

INFORMACE PRO RODIČE žáků budoucích 6. ročníků

Místo a doba pobytu: Kemp u Ferdinanda, 407 15 Srbská Kamenice 148

Termín: 5. 9. 2022 – 7. 9. 2022 (pondělí-středa)

Odjezd a příjezd: Odjezd v pondělí 5.9. 2022 v 8:30 od školy,

Sraz: 7:50

Příjezd:  ve středu 7. 9. 2022 v 12:00-12:30 ke škole

Kontakt po dobu pobytu: Mgr. Veronika Husáková, ŠMP Mobil: 602 194 665

Doporučení na cestu:

• pohodlné oblečení
  • kinedryl do autobusu (dávkování podle hmotnosti dítěte) – pokud dítě v autobuse zvrací
  • vhodné jídlo a pití (v žádném případě brambůrky, křupky, coca-colu, energetické nápoje) – stravování začíná obědem v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu, není vhodné dávat dětem zbytečně moc jídla ani sladkostí (možnost zkažení potravin, přejídání a s tím spojené zdravotní problémy)

Ubytování a pobyt:

• Vhodné oblečení a obutí na sport, výlety, do sprchy, chaty a na spaní, nezapomeňte i na něco teplejšího, šátek (budou jej potřebovat na hru) pláštěnku nebo nepromokavou bundu, náhradní obuv (pro případ deštivého počasí), přezůvky do ubytovacích prostor.
  • Do chatek žáci dostanou povlečení na deky, polštáře a prostěradlo, doporučuji si vzít spacák, pro případ, že by bylo chladněji.
  • 2 ručníky pro běžnou hygienu,
  • hygienické a toaletní potřeby (mýdlo, šampón, kartáček na zuby a zubní pastu, hřeben, …) a doporučuji také toaletní papír a papírové kapesníky
  • láhev na pití (běžná plastová objem 1 litr na pití)
  • vhodné jsou drobnější společenské hry, karty
  • baterka nebo kapesní svítilna
  • psací potřeby, pastelky, fixy a nějaký poznámkový blok nebo sešit na kreslení formát A4
  • Doklady a jiné: kartičku pojištěnce zdravotní pojišťovny
  • čestné prohlášení – žák obdrží ve škole (odevzdat nejpozději ráno v den odjezdu)
  • léky, které dítě pravidelně užívá, odevzdá se jmenovkou a s popisem užívání před odjezdem pedagogovi (z důvodu bezpečnosti)

Peníze: nejsou zapotřebí

Mobil a drahé věci pouze na vlastní nebezpečí, v žádném případě NE přístroje do elektrických zásuvek (z důvodu bezpečnosti),

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.