Zápis dětí do 1. tříd
7.4.2019

Zápis do budoucích prvních tříd proběhne v úterý 9.4.2019 od 13:00 do 18.00.

Recyklace očima mladého vědce
3.4.2019

V záložce AKTIVITY - DOTAČNÍ PROGRAMY - RECYKLACE OČIMA MLADÉHO VĚDCE pro Vás každodenně aktualizujeme příspěvek i fotografie.

Akce duben
28.3.2019

Kalendář plánovaných akcí pro měsíc duben je aktuálně naplněn.

Zápisový lístek
25.3.2019

V příslušných záložkách jsou aktuální informace k zápisovému lístku (přijímací řízení na SŠ a osmiletá gymnázia).

Záložka BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY
3.3.2019

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

záložka, ve které jsou zveřejněny informace k přijetí Vašeho dítěte do 1. třídy ve školním roce 2019/2020 je plně aktualizována.

Přijímací řízení 2019
6.2.2019

Přinášíme aktuální informace k přijímacím zkouškám na střední školy (žáci 2. stupně) a osmiletá gymnázia (žáci 5. ročníků).

Chorvatsko 2019
2.2.2019

V záložce II.stupeň jsme nově zveřejnili aktuální informace k zahraničnímu pobytu dětí 2. stupně v Chorvatsku.

Vloženo: 10.10.2015 | Autor: Pavlína Vorlíčková| Zobrazeno: 4440x |

Vážení rodiče ,

při ZŠ Pod Vodojemem zahajuje svoji činnost od 1.9.2015 Školní sportovní klub AŠSK ČR při Základní škole Ústí nad Labem, Pod Vodojemem323/3A, p.o., pobočný spolek. Všechny sportovní kroužky vypsané naší školou jsou vedeny pod tímto klubem. Žák navštěvující sportovní kroužek by se měl zaregistrovat do klubu (registrace stojí 20 Kč). Výhodou je možnost uplatnění šeků, kterými město Ústí nad Labem podporuje sportovní činnost dětí.

Cíl Školního sportovního klubu:

-organizace zájmových kroužků při ZŠ Pod Vodojemem

-organizace pohybových aktivit členům ŠSK při ZŠ Pod Vodojemem

-organizaci pohybových aktivit členům ŠSK, které pořádá OR AŠSK (soutěže mezi školami)

-příspěvek na sportovní vybavení

Příspěvky:

1. Členský příspěvek – 20 Kč

2. 700 Kč – příspěvek na 1 kroužek na školní rok

3.  Šek od Magistrátu

Vysvětlení k poplatkům:

V případě, že žák zaplatí částku 700 Kč za kroužek, má hrazen 1 kroužek na 1 školní rok. Žák musí zaplatit takový počet kroužků, kolik jich navštěvuje.

Pokyny k platbě příspěvků do ŠSK.

Platbu je možné provést hotově vedoucímu kroužku, či převodem peněz na číslo účtu ŠSK při ZŠ Pod Vodojemem – 2500868753/2010

Do zprávy platby uveďte:

Jméno a příjmení

Třída

Název kroužku, kroužků

Členský příspěvek  ano – ne

Např.:

720 Kč na účet

Jan Nový, 4.B, míčové hry, ano – zpráva platby

Pokyny k registraci do ŠSK

Vstoupit do sportovního kroužku a registrovat se v klubu může žák i během školního roku.

Vyplněný formulář odevzdávejte vedoucímu sportovního kroužku.