Akce červen
3.6.2019

Kalendář červnových akcí je aktuálně naplněn.

Přijatí žáci - 6. třída RVM 2019/2020
23.5.2019

Vážení rodiče, právě jsme zveřejnili seznam identifikátorů žáků přijatých do 6. třídy s rozšířenou výukou matematiky a přírodovědných předmětů pro školní rok 2019/2020.

Přijatí žáci do 1. tříd
8.5.2019

V záložce BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY - jsme právě zveřejnili seznam identifikátorů přijatých žáků do 1. tříd šk. roku 2019/2020

Vloženo: 10.10.2015 | Autor: Pavlína Vorlíčková| Zobrazeno: 4706x |

Vážení rodiče ,

při ZŠ Pod Vodojemem zahajuje svoji činnost od 1.9.2015 Školní sportovní klub AŠSK ČR při Základní škole Ústí nad Labem, Pod Vodojemem323/3A, p.o., pobočný spolek. Všechny sportovní kroužky vypsané naší školou jsou vedeny pod tímto klubem. Žák navštěvující sportovní kroužek by se měl zaregistrovat do klubu (registrace stojí 20 Kč). Výhodou je možnost uplatnění šeků, kterými město Ústí nad Labem podporuje sportovní činnost dětí.

Cíl Školního sportovního klubu:

-organizace zájmových kroužků při ZŠ Pod Vodojemem

-organizace pohybových aktivit členům ŠSK při ZŠ Pod Vodojemem

-organizaci pohybových aktivit členům ŠSK, které pořádá OR AŠSK (soutěže mezi školami)

-příspěvek na sportovní vybavení

Příspěvky:

1. Členský příspěvek – 20 Kč

2. 700 Kč – příspěvek na 1 kroužek na školní rok

3.  Šek od Magistrátu

Vysvětlení k poplatkům:

V případě, že žák zaplatí částku 700 Kč za kroužek, má hrazen 1 kroužek na 1 školní rok. Žák musí zaplatit takový počet kroužků, kolik jich navštěvuje.

Pokyny k platbě příspěvků do ŠSK.

Platbu je možné provést hotově vedoucímu kroužku, či převodem peněz na číslo účtu ŠSK při ZŠ Pod Vodojemem – 2500868753/2010

Do zprávy platby uveďte:

Jméno a příjmení

Třída

Název kroužku, kroužků

Členský příspěvek  ano – ne

Např.:

720 Kč na účet

Jan Nový, 4.B, míčové hry, ano – zpráva platby

Pokyny k registraci do ŠSK

Vstoupit do sportovního kroužku a registrovat se v klubu může žák i během školního roku.

Vyplněný formulář odevzdávejte vedoucímu sportovního kroužku.