Krajské kolo soutěže Mladý ekonom Ústeckého kraje
26.1.2023

Podrobnosti, poděkování a pochvala jsou v článku v BLOGU ŠKOLY.

Hotovostní placení obědů - únor
26.1.2023

Podrobnější informace v BLOGU ŠKOLY nebo v záložce ŠKOLNÍ JÍDELNA.

Záložka BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY
25.1.2023

Nově otervřená záložka BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY je otevřena a bude postupně rozšiřována o aktuální informace.

Prezidentské volby II. kolo - úprava rozsahu vyučování
21.1.2023

Úprava rozsahu vyučování v souvislosti s konáním 2. kola prezidentských voleb je ZDE.

Akce leden
28.12.2022

Kalendář lednových akcí je aktuálně naplněn.

Postup pro začleňování ukrajinských dětí do vzdělávání v ČR
10.3.2022

Pokyny MŠMT k začleňování ukrajinských dětí do vzdělávacího systému ČR jsou zveřejněny v BLOGU ŠKOLY v českém jazyce i v ukrajinské jazykové mutaci.

17.8.2021

18.8.2021

Kritéria pro přijímání žáků do školní družiny ve školním roce 2022/2023

Vloženo: 24.8.2022 | Autor: Lenka Růžičková| Zobrazeno: 234x |

Kapacita ŠD je 175 účastníků.

ŠD není nároková.

O přijetí rozhoduje ředitel školy na základě vyplněných náležitostí v závazné písemné přihlášce a na základě splněných kritérií pro přijetí, a to maximálně do výše stanovené kapacity ŠD.

1. Přednostně se přijímají žáci 1. ročníků, kteří k 1. září 2021 nastoupili k plnění povinné školní docházky

2. Přednostně se přijímají žáci 2. ročníků.

3. Zájemci o ŠD z 3. ročníků budou přijímáni do naplnění kapacity ŠD.

V případě, že by mohlo dojít k překročení kapacity, budou přednostně přijímáni zájemci o ŠD,

a) kteří budou přihlášeni k pravidelné denní docházce do ŠD.

b) kteří již mají v ŠD sourozence.

c) na základě věku (data narození) od nejmladšího po nejstarší.

4. Zájemci o ŠD ze 4. a 5. ročníku budou přijímáni do naplnění kapacity ŠD.

a) kteří budou přihlášeni k pravidelné denní docházce do ŠD.

b) kteří již mají sourozence v ŠD.

c) na základě věku (data narození) od nejmladšího po nejstarší.

5. V případě volné kapacity budou přijímáni i žáci druhého stupně základní školy viz. bod 4.a,b,c.

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.