Aktualizace webových stránek pro školní rok 2020/2021
3.8.2020

Vážení rodiče,

pomalu začínáme aktualizovat obsah webových stránek. V záložce ORGANIZACE ŠKOLNÍHO ROKU se můžete seznámit s časovým rozložením státních svátků a prázdnin.

Rodičům žáků budoucích prvních tříd
17.6.2020

V BLOGU ŠKOLY  i v záložce BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY  naleznete důležité informace, nahlédněte.

Informace k poplatkům za školní družinu v druhém pololetí školního roku 2019/2020 - AKTUALIZOVÁNO

Vloženo: 1.5.2020 | Autor: Ruzickova | Zobrazeno: 417x

Za období duben, květen a červen 2020 můžete zažádat o vrácení uhrazeného poplatku za školní družinu. Zažádat můžete na základě vyplněné žádosti pouze v elektronické podobě a odeslat na e-mail rudorferova.i@zsvodojem.cz do 26. 6. 2020. Zadávejte číslo učtu, ze kterého byla platba za ŠD uhrazena.

Žádost ke stažení ZDE. (Velikost: 100.94 kB)

V případě, že nežádáte o vrácení částky za měsíc duben, květen, červen, bude platba převedena na září, říjen a listopad 2020.

Pokud dítě v příštím školním roce nebude účastníkem školní družiny a zákonný zástupce nepožádá o vrácení částky, budou finanční prostředky použity na nákup pomůcek pro ŠD.