Sportovní kurz 2019
8.3.2019

Byly přidány informace ke sportovnímu kurzu žáků 6. a 7. tříd.

Akce březen
27.2.2019

Kalendář březnových akcí je aktuálně naplněn.

Záložka BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY
3.3.2019

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

záložka, ve které jsou zveřejněny informace k přijetí Vašeho dítěte do 1. třídy ve školním roce 2019/2020 je plně aktualizována.

Příměstský tábor
14.2.2019

V blogu školy jsou zveřejněny podrobnosti k příměstskému táboru pro období jarních prázdnin.

Přijímací řízení 2019
6.2.2019

Přinášíme aktuální informace k přijímacím zkouškám na střední školy (žáci 2. stupně) a osmiletá gymnázia (žáci 5. ročníků).

Chorvatsko 2019
2.2.2019

V záložce II.stupeň jsme nově zveřejnili aktuální informace k zahraničnímu pobytu dětí 2. stupně v Chorvatsku.

Úspěchy žáků II. stupně - AKTUALIZOVÁNO

Vloženo: 5.3.2019 | Autor: Ruzickova | Zobrazeno: 182x

Nejnovějším úspěchem je umístění Jana M. z 9.A, který OPĚT zazářil. Tentokrát dosáhl na bronzovou příčku (3. místo) v okresním kole Olympiády z chemie . O dřívějších úspěších Jana i našich dalších žáků jsme Vás již informovali (viz níže). Gratulujeme a děkujeme.

Starší příspěvky:

V minulých dnech proběhla okresní kola v olympiádách z českého a anglického jazyka. S radostí Vám oznamujeme, že ani děti naší školy se neztratily a dosáhly pěkných umístění.

Do okresního kola Olympiády v českém jazyce postoupilo 42 soutěžících. Dana V., žákyně naší školy z 9.A, se umístila na pěkném 10. místě.

Ještě vyšší bodové příčky dosáhl Matyáš M.v okresním kole Olympiády v anglickém jazyce. Ten obsadil ve své kategorii 7. místo. Nejúspěšněji si v okresním kole vedl  Jan M., který skončil na sice nepopulárním, ale obdivuhodném 4. místě.

Všem třem děkujeme za vzornou reprezentaci školy a gratulujeme.