Aktualizace webových stránek
31.7.2022

Probíhá postupná aktualizace webových stránek. V tuto chvíli jsou aktualizovány záložky NAŠI ZAMĚSTNANCI, kde zjistíte i přidělení třídnictví pro školní rok 2022/2023 a záložka ORGANIZACE ŠKOLNÍHO ROKU.

Adaptační kurz žáků budoucích 6. ročníků
22.6.2022

V BLOGU ŠKOLY  a v samostatné záložce II. stupeň - ADAPTAČNÍ KURZ jsou informace k výjezdu žáků budoucích 6. tříd.

Postup pro začleňování ukrajinských dětí do vzdělávání v ČR
10.3.2022

Pokyny MŠMT k začleňování ukrajinských dětí do vzdělávacího systému ČR jsou zveřejněny v BLOGU ŠKOLY v českém jazyce i v ukrajinské jazykové mutaci.

17.8.2021

18.8.2021

Vloženo: 30.7.2022 | Autor: Ruzickova | Zobrazeno: 95x

Vloženo: 22.6.2022 | Autor: Ruzickova | Zobrazeno: 216x

Vloženo: 12.6.2022 | Autor: Ruzickova | Zobrazeno: 169x

Vloženo: 13.10.2020 | Autor: Ruzickova | Zobrazeno: 2029x

Vloženo: 20.3.2020 | Autor: Ruzickova | Zobrazeno: 1394x

Vloženo: 6.10.2019 | Autor: Ruzickova | Zobrazeno: 1039x

Celkem: 8 článků

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.