Krajské kolo soutěže Mladý ekonom Ústeckého kraje
26.1.2023

Podrobnosti, poděkování a pochvala jsou v článku v BLOGU ŠKOLY.

Hotovostní placení obědů - únor
26.1.2023

Podrobnější informace v BLOGU ŠKOLY nebo v záložce ŠKOLNÍ JÍDELNA.

Záložka BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY
25.1.2023

Nově otervřená záložka BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY je otevřena a bude postupně rozšiřována o aktuální informace.

Prezidentské volby II. kolo - úprava rozsahu vyučování
21.1.2023

Úprava rozsahu vyučování v souvislosti s konáním 2. kola prezidentských voleb je ZDE.

Akce leden
28.12.2022

Kalendář lednových akcí je aktuálně naplněn.

Postup pro začleňování ukrajinských dětí do vzdělávání v ČR
10.3.2022

Pokyny MŠMT k začleňování ukrajinských dětí do vzdělávacího systému ČR jsou zveřejněny v BLOGU ŠKOLY v českém jazyce i v ukrajinské jazykové mutaci.

17.8.2021

18.8.2021

Happysnack 2022/2023

Vloženo: 31.8.2022 | Zobrazeno: 262x |

Vážení rodiče,

pod hlavičkou Happysnack®  - školní automat na zdravou svačinku - jsou sdruženy dotované školní projekty „Mléko do škol“ a „Ovoce a zelenina do škol“, doplněné o výrobky splňující požadavky na zdravou výživu dětí, žáků a studentů v souladu s vyhláškou č.282/2016 Sb.ve znění pozdějsích úprav. Více informací o zmińovaných projektech Mléko do škol a  Ovoce a zelenina do škol naleznete v samostatných záložkách.

Vzhledem k tomu, že si uvědomujeme důležitost vyváženého a zdravého stravování, pokračuje naše škola i v letošním školním roce v projektu Happysnack. Díky tomuto projektu budou do školy zajištěny dodávky výrobků zdravé výživy prostřednictvím chladících výdejních automatů. Všechny výrobky, které automaty budou obsahovat, splňují požadavky na zdravou výživu dětí, žáků a studentů v souladu s vyhláškou č. 282/2016 Sb.

Výhody projektu:

• VÝROBKY ZDRAVÉ VÝŽIVY - profesionální nutriční terapeutky pečlivě kontrolují vhodnost nabízeného sortimentu ve školním automatu.

• ÚSPORA ČASU A JISTOTA DOPOLEDNÍ SVAČINY - nabídka ve školním automatu je pestrá a dostačující k zajištění vhodné svačinky pro děti. Rodiče tak ušetří čas, strávený její přípravou v domácnosti.

• KONTROLA NAD VÝBĚRY V REÁLNÉM ČASE - patentovaný on-line systém poskytuje v reálném čase informace o výběrech a stavu kreditu na předplacené kartě s možností nastavení denních limitů či omezení výběru.

• BEZPEČNÝ PROJEKT BEZ POUŽITÍ HOTOVOSTI - používáním předplacených karet se zamezuje riziku nevhodné útraty hotovosti dětmi.

• NEJEN SVAČINA, ALE I ZÁBAVA - součástí projektu jsou i dopllňkové aktivity na sociálních sítích   facebooku, instagramu, či kanále youtube , které zahrnují soutěže a jiné dětské aktivity.

Další informace k projektu na www.happysnack.cz

Pro čitelné zobrazení náhledové obrázky rozklikněte.

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.