Rozhodnutí KHS - 7. ročník
22.10.2021

V BLOGU  školy přinášíme rozhodnutí KHS k záchytu onemocnění covid-19 v 7. ročníku.

Hotovostní platba obědů - LISTOPAD
14.10.2021

Důležité informace v BLOGU ŠKOLY nebo v záložce ŠKOLNÍ JÍDELNA.

Výsledky voleb do Školské rady
11.10.2021

Informace o výsledcích voleb do ŠR ZŠ Pod Vodojemem jsou zveřejněny v BLOGU ŠKOLY.

Volby do PS - zkrácené vyučování
3.10.2021

Bližší informace v BLOGU ŠKOLY.

Akce říjen
30.9.2021

Kalendář říjnových akcí je naplněn.

22.9.2021

Podrobněji v BLOGU ŠKOLY.

Vyhlášení voleb do Školské rady
15.9.2021

Podrobnosti v článku v BLOGU ŠKOLY.

Rozhodnutí KHS Ústeckého kraje
11.9.2021

Více informací v blogu školy.

Projekt Nenech to být
10.9.2021

V záložce AKTIVITY - PROJEKTY jsou aktualizované informace k projektu Nenech to být.

Stránky tříd
18.8.2021

18.8. jsme aktualizovali stránky tříd (horní lišta - I. či II. stupeň). V tuto chvíli obsahují pouze jméno třídního učitele. Rozvrhy hodin a případné další podrobnosti doplníme v přípravném týdnu.

Další aktualizace
17.8.2021

Aktualizací dnes prošly záložky KONTAKTY a NAŠI ZAMĚSTNANCI.

Úprava cen obědů od 1. 9. 2021
17.8.2021

Bližší informace v BLOGU ŠKOLY či v záložce ŠKOLNÍ JÍDELNA.

18.8.2021

Happysnack 2021/2022

Vloženo: 31.8.2021 | Zobrazeno: 76x |

Vážení rodiče,

vzhledem k tomu, že si uvědomujeme důležitost vyváženého a zdravého stravování, vstupuje naše škola v letošním školním roce do projektu Happysnack. Díky tomuto projektu budou do školy zajištěny dodávky výrobků zdravé výživy prostřednictvím chladících výdejních automatů. Všechny výrobky, které automaty budou obsahovat, splňují požadavky na zdravou výživu dětí, žáků a studentů v souladu s vyhláškou č. 282/2016 Sb.

Výhody projektu:

• VÝROBKY ZDRAVÉ VÝŽIVY - profesionální nutriční terapeutky pečlivě kontrolují vhodnost nabízeného sortimentu ve školním automatu.

• ÚSPORA ČASU A JISTOTA DOPOLEDNÍ SVAČINY - nabídka ve školním automatu je pestrá a dostačující k zajištění vhodné svačinky pro děti. Rodiče tak ušetří čas, strávený její přípravou v domácnosti.

• KONTROLA NAD VÝBĚRY V REÁLNÉM ČASE - patentovaný on-line systém poskytuje v reálném čase informace o výběrech a stavu kreditu na předplacené kartě s možností nastavení denních limitů či omezení výběru.

• BEZPEČNÝ PROJEKT BEZ POUŽITÍ HOTOVOSTI - používáním předplacených karet se zamezuje riziku nevhodné útraty hotovosti dětmi.

• NEJEN SVAČINA, ALE I ZÁBAVA - součástí projektu jsou i dopllňkové aktivity na sociálních sítích   facebooku, instagramu, či kanále youtube , které zahrnují soutěže a jiné dětské aktivity.

Další informace k projektu na www.happysnack.cz

Pro čitelné zobrazení náhledové obrázky rozklikněte.