Akce únor
3.2.2023

Kalendář únorových akcí je aktuálně naplněn.

Změny v rozvrzích některých tříd
1.2.2023

Bližší informace v samostatném příspěvku v BLOGU školy.

Podpora UKR
28.1.2023

Oznamujeme vznik nové záložky/modulu, ve kterých budou zveřejňovány souborné informace pro podporu ukrajinských žáků.

Krajské kolo soutěže Mladý ekonom Ústeckého kraje
26.1.2023

Podrobnosti, poděkování a pochvala jsou v článku v BLOGU ŠKOLY.

Hotovostní placení obědů - únor
26.1.2023

Podrobnější informace v BLOGU ŠKOLY nebo v záložce ŠKOLNÍ JÍDELNA.

Záložka BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY
25.1.2023

Nově otervřená záložka BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY je otevřena a bude postupně rozšiřována o aktuální informace.

Prezidentské volby II. kolo - úprava rozsahu vyučování
21.1.2023

Úprava rozsahu vyučování v souvislosti s konáním 2. kola prezidentských voleb je ZDE.

Akce leden
28.12.2022

Kalendář lednových akcí je aktuálně naplněn.

Postup pro začleňování ukrajinských dětí do vzdělávání v ČR
10.3.2022

Pokyny MŠMT k začleňování ukrajinských dětí do vzdělávacího systému ČR jsou zveřejněny v BLOGU ŠKOLY v českém jazyce i v ukrajinské jazykové mutaci.

17.8.2021

18.8.2021

Vzdělání - příležitost pro všechny

Vloženo: 26.2.2021 | Autor: Lenka Růžičková| Zobrazeno: 1006x |

Vážení rodiče, rozkliknutím náhledového obrázku nahlédněte na podrobnosti projektu Vzdělání - příležitost pro všechny, kterého se naše škola účastní.

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.