Aktuální situace v naší škole
23.9.2020

Vážení rodiče,

s aktuální situací v naší škole se můžete seznámit v Blogu školy nebo rychlým proklikem přímo ZDE.

Přijímací zkoušky na SŠ 2020 - 2021
20.9.2020

Do záložky II. stupeň - PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ a do záložky I. stupeň - OSMILETÁ GYMNÁZIA byly přidány aktuální informace.

Roušky 2. stupeň
17.9.2020

S novými, zpřísněnými pravidly pro nošení roušek se seznamte v Blogu školy, nebo kliknutím ZDE.

Kroužky aktualizováno
17.9.2020

K dnešnímu dni jsme aktualizovali záložku AKTIVITY - NABÍDKA KROUŽKŮ - pro žáky 1. stupně. Nabídku kroužků pro žáky 2. stupně zveřejníme do konce září.

Doporučený postup u akutního onemocnění
16.9.2020

Celé znění doporučeného postupu najdete v Blogu školy nebo rychlým přístupem ZDE. (Velikost: 252.21 kB)

Třídní schůzka 1. ročníků
14.9.2020

Připomínáme konání rodičovské schůzky v úterý 15.9. od 16.30 v kmenových učebnách jednotlivých prvních tříd.

Mimořádné opatření MZ ČR
10.9.2020

Dokument k mimořádným opatřením naleznete v BLOGU ŠKOLY.

Záložka BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY
7.9.2020

Vážení rodiče prvňáčků,

z horního menu byla stažena záložka BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY. Veškeré důležité informace budou zveřejňovány přímo na stránkách jednotlivých tříd.

7.9.2020

Na nabídce kroužků aktivně pracujeme, v tuto chvíli jsou aktualizovány kroužky ŠD a kroužky Veroniky Kalinové.

Adaptační kurz
2.9.2020

Záložka byla aktualizována

27.8.2020

Postup pro uplatnění pojistné události

Vloženo: 23.1.2020 | Autor: Lenka Růžičková| Zobrazeno: 639x |

Vážení rodiče,

níže zveřejňujeme seznam dokumentace potřebné pro vyřízení škodné události. Potřebné dokumenty naleznete v levém menu - záložka KE STAŽENÍ nebo rychlým přístupem - kliknutím na požadované.

Doklady k nahlášení škodné události:

Poškozená věc dítěte

1. Oznámení škodné události (Velikost: 656.93 kB) - vyplňujete oddíl POŠKOZENÝ
  2. Foto poškozené věci
  3. Pořizovací doklad od poškozené věci, pokud není pak čestné prohlášení o vlastnictví, pořizovací ceně a stáří poškozené věci
  4. Zprávu servisu, opravny, optika ohledně rozsahu poškozené věci
  5. Doklad za opravu, či znovupořízení věci za poškozenou

Úraz dítěte

1. Oznámení škodné události (Velikost: 656.93 kB) - vyplňujete oddíl POŠKOZENÝ
  2. Formulář pojišťovny – hodnocení bolestného (Velikost: neznámá)
  3. Záznam o úrazu - evidenci provádí škola, po zpracování je Vám předán
  4. Souhlas se zpracováním zdrav. dokumentace (Velikost: neznámá) Souhlas je vystavený na poškozeného žáka, podpis připojuje zákonný zástupce poškozeného žáka
  5. Lékařské zprávy, případně doklad o úhradě poplatku u lékaře

Pojistné plnění (úraz) uplatňujete až po skončení léčby Vašeho dítěte.