I. stupeň

Cesta kolem světa za 7 týdnů - 5. díl
29.5.2020

Přidali jsme další díl do projektu Cesta kolem světa za 7 týdnů.

Hodnocení a klasifikace žáků ve 2. pololetí
29.5.2020

V BLOGU školy jsou zveřejněny metodické pokyny k hodnocení žáků.

Nástup žáků 2. stupně
26.5.2020

V Blogu školy jsou aktuální informace pro žáky 2. stupně.

Zprávy ze školní družiny
24.5.2020

Důležité informace pro účastníky školní družiny jsou přidány v nových článcích.

Žáci přijatí do 1. tříd školního roku 2020/2021
13.5.2020

Navštivte BLOG školy nebo záložku BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY.

Základní informace k matematické třídě 2020/2021
13.5.2020

Důležité informace pro žáky 5. tříd a jejich rodiče ZDE.

Postup při posuzování předpokladů pro zařazení do matematické třídy
13.5.2020

S důležitými informacemi ohledně posuzování předpokladů pro zařazení do matematické třídy se seznamte v blogu školy.

Aktuální informace ze školní jídelny
13.5.2020

V blogu i v záložce Školní jídelna jsou důležité informace ke stravování žáků 1. stupně při nástupu do školy od 25. 5.

Doplňující informace k nástupu žáků 1. stupně
6.5.2020

V Blogu školy jsme právě zvěřejnili další důležité informace.

Nástup žáků 1. stupně
5.5.2020

V systému Bakaláři i ZDE zveřejňujeme důležité informace určené tentokrát zákonným zástupcům žáků 1. stupně.

Nástup žáků 9. tříd
4.5.2020

V systému Bakaláři i ZDE zveřejňujeme důležité informace určené zákonným zástupcům žáků 9. tříd.

Austrálií s Jakubem Langammerem
1.5.2020

Právě jsme zveřejnili první část z projektu Cesta kolem světa za 7 týdnů.

Projekt Cesta kolem světa za 7 týdnů
21.4.2020

S nově chystaným projektem se blíže seznamte ZDE.

Deváťákům s Taktikem
26.3.2020

Nahlédněte, vyzkoušejte. Více informací ZDE

24.3.2020

Další podpora domácí přípravy Vašich dětí je hotova. Zaktivovali jsme účty všem dětem 1- 9. ročníků.

Vysílání ČT pro podporu domácí přípravy žáků 2. stupně
18.3.2020

V nově vzniklém článku jsou přehledně zveřejněny odkazy na vysílání ČT pro domácí přípravu starších žáků a též odkazy pro přípravu žáků k přijímacím zkouškám na SŠ.

Vysílání ČT pro podporu domácí přípravy žáků 1. stupně
17.3.2020

Článek je denně aktualizován, sledujte, využijte.

Podpora domácí přípravy
15.3.2020

V blogu školy jsme zvežejnili výběr materiálů, které Vám mohou usnadnit domácí přípravu dětí.

Zápisový lístek
11.3.2020

Zákonným zástupcům žáků 5. a 9. tříd, kteří budou procházet přijímacím řízením na SŠ, je určena informace ohledně zápisového lístku.

Škola v přírodě Prostřední Mlýn - reporty

Vloženo: 17.5.2019 | Autor: Lenka Růžičková| Zobrazeno: 1356x |

20.6.

Dnes máme za sebou poslední den. Po snídani dostaly děti na výběr, zda se chtějí zúčastnit výtvarné soutěže v zahradě areálu nebo si vyšlápnou na nedaleký kopec Zebín s krásným výhledem do okolí. Nezapomněli jsme využít bazénu a po dobrém obědě se děti vrhly do zábavných aktivit. V závěru dne proběhla diskotéka s vyhodnocením celého pobytu. Zítra se na Vás všichni moc těšíme.

Fotogalerie 4. dne

19.6.

Dnes byl den plný zážitků. Po dobré snídani jsme vyrazili autobusem na výlet do pohádkového města Jičína. Navštívili jsme výstavu slavného Rumcajse, děti si nakoupily drobnosti na památku a osvěžily se výbornými nanuky. Po dobrém obědě se opět koupaly v bazénu a následně se věnovaly sportovním hrám. Dětem se zde moc líbí a všechny jsou v pořádku.

Fotografie 3. dne

18.6.

Druhý den utekl jako voda a užili jsme si ho plnými doušky! Ráno jsme odeslali pohledy rodičům a celé dopoledne jsme byli ve vodě. Odpoledne byly na nás paní učitelky tak hodé, že jsme část poledního klidu trávili také u bazénu:-). Odpoledne jsme plnili úkoly na několika stanovištích, podle zájmu.  Hra "ukřičená ulice", zpívání, sportovní hry, kreativní aktivity, atd.  Těšíme se na další den.

Fotogalerie 2. dne

17. 6.

Milí rodiče, první den je téměř za námi. Cesta utekla a nás přivítaly milé slečny vychovatelky, které byly na děti skvěle připraveny. Po obídku a vybalení zavazadel děti plnily táborový program v okolí, " Cesta do Zebínského lesa", na kterou navazuje Hra: Pobertův  plánek.

Zdravíme a těšíme se všichni na další dobrodružství.

Fotografie z 1. dne

12:00 - všichni jsou na místě, všichni prošli úspěšně vstupním filtrem.