Akce červen
3.6.2019

Kalendář červnových akcí je aktuálně naplněn.

Přijatí žáci - 6. třída RVM 2019/2020
23.5.2019

Vážení rodiče, právě jsme zveřejnili seznam identifikátorů žáků přijatých do 6. třídy s rozšířenou výukou matematiky a přírodovědných předmětů pro školní rok 2019/2020.

Přijatí žáci do 1. tříd
8.5.2019

V záložce BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY - jsme právě zveřejnili seznam identifikátorů přijatých žáků do 1. tříd šk. roku 2019/2020

Škola v přírodě Prostřední Mlýn - reporty

Vloženo: 17.5.2019 | Autor: Lenka Růžičková| Zobrazeno: 867x |

20.6.

Dnes máme za sebou poslední den. Po snídani dostaly děti na výběr, zda se chtějí zúčastnit výtvarné soutěže v zahradě areálu nebo si vyšlápnou na nedaleký kopec Zebín s krásným výhledem do okolí. Nezapomněli jsme využít bazénu a po dobrém obědě se děti vrhly do zábavných aktivit. V závěru dne proběhla diskotéka s vyhodnocením celého pobytu. Zítra se na Vás všichni moc těšíme.

Fotogalerie 4. dne

19.6.

Dnes byl den plný zážitků. Po dobré snídani jsme vyrazili autobusem na výlet do pohádkového města Jičína. Navštívili jsme výstavu slavného Rumcajse, děti si nakoupily drobnosti na památku a osvěžily se výbornými nanuky. Po dobrém obědě se opět koupaly v bazénu a následně se věnovaly sportovním hrám. Dětem se zde moc líbí a všechny jsou v pořádku.

Fotografie 3. dne

18.6.

Druhý den utekl jako voda a užili jsme si ho plnými doušky! Ráno jsme odeslali pohledy rodičům a celé dopoledne jsme byli ve vodě. Odpoledne byly na nás paní učitelky tak hodé, že jsme část poledního klidu trávili také u bazénu:-). Odpoledne jsme plnili úkoly na několika stanovištích, podle zájmu.  Hra "ukřičená ulice", zpívání, sportovní hry, kreativní aktivity, atd.  Těšíme se na další den.

Fotogalerie 2. dne

17. 6.

Milí rodiče, první den je téměř za námi. Cesta utekla a nás přivítaly milé slečny vychovatelky, které byly na děti skvěle připraveny. Po obídku a vybalení zavazadel děti plnily táborový program v okolí, " Cesta do Zebínského lesa", na kterou navazuje Hra: Pobertův  plánek.

Zdravíme a těšíme se všichni na další dobrodružství.

Fotografie z 1. dne

12:00 - všichni jsou na místě, všichni prošli úspěšně vstupním filtrem.