Nabídka kroužků 2019/2020
20.9.2019

V záložce AKTIVITY  jsme zveřejnili nabídku kroužků pro tento školní rok.

Akce září
30.8.2019

Kalendář akcí pro měsíc září je naplněn.

Rozvrhy hodin
30.8.2019

V záložce ROZVRHY HODIN najdete rozvhy pro jednotlivé třídy.

Rozdělení žáků do oddělení ŠD
28.8.2019

V záložce DRUŽINA jsou aktuálně vypsána oddělení ŠD s předpokládaným rozmístěním žáků jednotlivých tříd. Dovolujeme si upozornit, že z organizačních důvodů mohou nastat drobné změny s ohledem na skutečný počet přihlášených žáků.

Organizace úvodních dní školního roku 2019/2020
28.8.2019

S organizací úvodních dní školního roku 2019/2020 se seznamte ZDE.

Adaptační kurz - 2019
28.8.2019

Právě jsme zvěřejnili podrobné informace k letošnímu adaptačnímu kurzu žáků 6. tříd.

Škola v přírodě Prostřední Mlýn - reporty

Vloženo: 17.5.2019 | Autor: Lenka Růžičková| Zobrazeno: 1049x |

20.6.

Dnes máme za sebou poslední den. Po snídani dostaly děti na výběr, zda se chtějí zúčastnit výtvarné soutěže v zahradě areálu nebo si vyšlápnou na nedaleký kopec Zebín s krásným výhledem do okolí. Nezapomněli jsme využít bazénu a po dobrém obědě se děti vrhly do zábavných aktivit. V závěru dne proběhla diskotéka s vyhodnocením celého pobytu. Zítra se na Vás všichni moc těšíme.

Fotogalerie 4. dne

19.6.

Dnes byl den plný zážitků. Po dobré snídani jsme vyrazili autobusem na výlet do pohádkového města Jičína. Navštívili jsme výstavu slavného Rumcajse, děti si nakoupily drobnosti na památku a osvěžily se výbornými nanuky. Po dobrém obědě se opět koupaly v bazénu a následně se věnovaly sportovním hrám. Dětem se zde moc líbí a všechny jsou v pořádku.

Fotografie 3. dne

18.6.

Druhý den utekl jako voda a užili jsme si ho plnými doušky! Ráno jsme odeslali pohledy rodičům a celé dopoledne jsme byli ve vodě. Odpoledne byly na nás paní učitelky tak hodé, že jsme část poledního klidu trávili také u bazénu:-). Odpoledne jsme plnili úkoly na několika stanovištích, podle zájmu.  Hra "ukřičená ulice", zpívání, sportovní hry, kreativní aktivity, atd.  Těšíme se na další den.

Fotogalerie 2. dne

17. 6.

Milí rodiče, první den je téměř za námi. Cesta utekla a nás přivítaly milé slečny vychovatelky, které byly na děti skvěle připraveny. Po obídku a vybalení zavazadel děti plnily táborový program v okolí, " Cesta do Zebínského lesa", na kterou navazuje Hra: Pobertův  plánek.

Zdravíme a těšíme se všichni na další dobrodružství.

Fotografie z 1. dne

12:00 - všichni jsou na místě, všichni prošli úspěšně vstupním filtrem.