I. stupeň

Zájezd do Anglie 2019/2020
14.11.2019

V záložce 2. stupeň - Anglie 2019/2020 jsou aktuální informace k zahraničnímu pobytu žáků 2. stupně.

Přijímací řízení 2020
3.11.2019

V záložkách 1. a 2. stupně jsou dostupné aktuální informace k přijímacím řízením na střední školy a osmiletá gymnázia.

Akce listopad
30.10.2019

Kalendář akcí pro měsíc listopad je aktuálně naplněn.

Výroční zpráva
11.10.2019

S výroční zprávou školy za rok 2018/2019 se můžete seznámit ZDE. (Velikost: 13.42 MB)

Volnočasové aktivity Veroniky Kalinové
30.9.2019

Do záložky AKTIVITY - NABÍDKA KROUŽKŮ -  jsme pod dosavadní tabulku přidali další možnosti smysluplného využití volného času Vašich dětí.

Akce říjen
30.9.2019

Kalendář akcí na měsíc říjen je aktuálně naplněn - NAHLÉDNĚTE.

Rodičovské schůzky - říjen
23.9.2019

Rodičovské schůzky se uskuteční v úterý 8. 10. od 17:00 v kmenových učebnách jednotlivých tříd. Jednání Rady rodičů proběhne týž den od  16:30 ve sborovně školy.

Témata projektu HOP
22.9.2019

V tabulkách se můžete seznámit s konkrétními tématy projektu HOP (Hravě o prevenci).

Nabídka kroužků 2019/2020
20.9.2019

V záložce AKTIVITY  jsme zveřejnili nabídku kroužků pro tento školní rok.

Akce září
30.8.2019

Kalendář akcí pro měsíc září je naplněn.

Rozvrhy hodin
30.8.2019

V záložce ROZVRHY HODIN najdete rozvhy pro jednotlivé třídy.

Rozdělení žáků do oddělení ŠD
28.8.2019

V záložce DRUŽINA jsou aktuálně vypsána oddělení ŠD s předpokládaným rozmístěním žáků jednotlivých tříd. Dovolujeme si upozornit, že z organizačních důvodů mohou nastat drobné změny s ohledem na skutečný počet přihlášených žáků.

Organizace úvodních dní školního roku 2019/2020
28.8.2019

S organizací úvodních dní školního roku 2019/2020 se seznamte ZDE.

Adaptační kurz - 2019
28.8.2019

Právě jsme zvěřejnili podrobné informace k letošnímu adaptačnímu kurzu žáků 6. tříd.

Odjezd

Autor: Pavlína Vorlíčková| Zobrazeno: 2384x |

Škola v přírodě skončila, moc děkujeme agentuře PAC za pěkný průběh, za hezkou hru a paní kuchařce za výborné jídlo.

Adresa střediska:

Kemp Valdek

Valdek 8

Staré Křečany

Sobota 18.5. 2019

Cesta proběhla bez problémů. Děti čekalo pěkné ubytování, zdravotní filtr, večeře a hry s vychovateli.

---------------------------------------

Neděle 19.5. 2019

Dopoledne děti strávily z části v učebně, ale delší dobu byly venku, kde si užívaly krásného počasí. Po poledním klidu byl první velký nástup, vyhlášení dnešního nejlépe uklizeného pokoje a zadání úkolů k celotáborové hře. Děti si s vychovateli barvily trička, vymýšlely bojové pokřiky a ve zbývajícím čase hrály hry v areálu švp. Večer je čeká diskotéka.

---------------------------------------

Pondělí 20.5. 2019

Po snídani se děti trochu učily. Během dne párkrát zapršelo, tak děti tráví čas ve společenských místnostech nebo na pokojích. Odpoledne je čeká další část etapové hry - buď venku nebo v sále nebo v učebnách - podle počasí.

Fotografie - včerejší diskotéka, ráno, ubytování.

Odpoledne hrály děti velkou hru v sále. Pršelo však velmi krátce, tak šly hrát další etapovou hru ven. Po etapě hrály různé míčové hry.

Fotografie 2. část.

--------------------------------------------

Úterý 21.5 2019

Dnešní celý den jsme měly na starosti děti my - učitelky. Po večeři se dětem promítal film.

2.C a 3.B: Vlakem jsme jeli do Rumburka a po naučné stezce jsme se vydali na rozhlednu Dýmník. A vlakem opět zpět do Valdeka. Fotografie.

3.A a 3.C: Celodenní výlet na zámek Lemberk, kde nás provázela zámecká paní s naučným výkladem po stopách kocoura Mikeše. Potom jsme šli pěšky po naučné stezce k prameni svaté Zdislavy do Jablonného v Podještědí, kde jsme si prohlédli baziliku. Dále jsme jeli na ranč Malevil, viděli jsme minizoo a děti se svezly na poníku. Fotografie.

4.B: Vlakem jsme jeli do Mikulášovic a šli jsme na rozhlednu Tanečnice. Opět vlakem jsme se přemístili do Šluknova, kde je krásně zrenovovaný zámek se zahradou. Prohlídka byla dětem přizpůsobena a zaujala je. Možná ještě více je zaujalo Tesco, které je hned vedle zámecké zahrady. A vlakem už jen jednu stanici zpět do Valdeka. Fotografie.

-------------------------------------------------

Středa 22.5. 2019

Dnes občas pršelo a ochladilo se. Dopoledne jsme se učili a odpolední program byl v sále, kde děti hrály hry. Potom se byly jednotlivé skupiny projít v lese. Večerní program bude také v sále.

Fotografie - pouze pár fotek fotek z učebny 2.C a 4.B

---------------------------------------------------

Čtvrtek 23.5. 2019

Dnes je vychovatelský den. Dopoledne i odpoledne byly na programu etapové hry. Počásí bylo krásné, tak se hry uskutečnily blízko areálu na louce.

-----------------------------------------------

Pátek 24.5 2019

Dnes už je poslední celý den naší školy v přírodě. Dopoledne měly děti jedinečnou možnost navštívit zvířata na zdejší farmě. Provázel nás zaměstnanec, byl velmi ochotný a dal dětem dostatečnou dobu na to, aby si zvířata pohladily a i je mohly krmit granulemi, které jim poskytl.

Fotografie - včerejší večer a dnešní dopoledne

Fotografie - dopoledne 2.C

Při poledním klidu si děti balily a odpoledne bylo vyhlášení výsledků hry. Potom si děti hrály. Večer je čeká diskotéka.

Fotografie - odpoledne