Úřední deska

Roušky 2. stupeň
17.9.2020

S novými, zpřísněnými pravidly pro nošení roušek se seznamte v Blogu školy, nebo kliknutím ZDE.

Kroužky aktualizováno
17.9.2020

K dnešnímu dni jsme aktualizovali záložku AKTIVITY - NABÍDKA KROUŽKŮ - pro žáky 1. stupně. Nabídku kroužků pro žáky 2. stupně zveřejníme do konce září.

Doporučený postup u akutního onemocnění
16.9.2020

Celé znění doporučeného postupu najdete v Blogu školy nebo rychlým přístupem ZDE. (Velikost: 252.21 kB)

Třídní schůzka 1. ročníků
14.9.2020

Připomínáme konání rodičovské schůzky v úterý 15.9. od 16.30 v kmenových učebnách jednotlivých prvních tříd.

Mimořádné opatření MZ ČR
10.9.2020

Dokument k mimořádným opatřením naleznete v BLOGU ŠKOLY.

Záložka BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY
7.9.2020

Vážení rodiče prvňáčků,

z horního menu byla stažena záložka BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY. Veškeré důležité informace budou zveřejňovány přímo na stránkách jednotlivých tříd.

7.9.2020

Na nabídce kroužků aktivně pracujeme, v tuto chvíli jsou aktualizovány kroužky ŠD a kroužky Veroniky Kalinové.

Adaptační kurz
2.9.2020

Záložka byla aktualizována

27.8.2020

Přijímací řízení na osmiletá gymnázia 2020

Vloženo: 3.11.2019 | Autor: Lenka Růžičková| Zobrazeno: 618x |

PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ NA OSMILETÁ GYMNÁZIA 2020

• Pro 1. kolo přijímacího řízení lze podat dvě přihlášky.
  • Žák dostane přihlášku od výchovné poradkyně, potvrzenou ředitelem školy a podává ji přímo příslušnému řediteli střední školy. Základní škola přihlášky neposílá.
  • Přihlášku odevzdá žák řediteli střední školy do 1. 3. 2020.
  • Ředitel školy rozhodne o konání přijímací zkoušky, musí stanovit dva termíny.
  • řádný termín jednotné zkoušky je 16. 4. 2020
  • řádný termín jednotné zkoušky je 17. 4. 2020
  • náhradní termín jednotné zkoušky je 13. 5. 2020
  • náhradní termín jednotné zkoušky je 14. 5. 2020

Vyhlášení výsledků přijímacího řízení: ředitel školy odesílá rozhodnutí pouze nepřijatým uchazečům. Seznam přijatých uchazečů zveřejní do dvou pracovních dnů po termínu přijímací zkoušky a to pod přiděleným registračním číslem (s výsledkem řízení u každého uchazeče) na veřejně přístupném místě ve škole - JE NUTNO SLEDOVAT webové stránky středních škol nebo jejich vývěsní tabule.

Odvolání – do 3 pracovních dnů od doručení o nepřijetí.

Zákonný zástupce obdrží ZÁPISOVÝ LÍSTEK, který vyplní a odevzdá nejpozději do 10 pracovních dnů ode dne, kdy ředitel školy zveřejní seznam přijatých uchazečů. Neučiní-li tak, vzdává se práva být přijat na danou školu a na jeho místo přijmou jiného uchazeče.

Konkrétní podmínky konání povinných přijímacích zkoušek ve školním roce 2019/2020 sledujte na www.cermat.cz.

Další informace pro uchazeče na:

www.msmt.cz

www.infoabsolvent.cz

Gymnázium a Střední odborná škola dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem příspěvková organizace

Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22, příspěvková organizace