Záložka BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY
27.1.2020

Vážení rodiče budoucích prvňáčků, dnes jsme přidali podsložky záložky BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY. Nahlédněte.

Zprávy z lyžařského výcviku - AKTUALIZUJEME KAŽDÝ DEN

Přístup ke zprávám ZDE.

Změna termínu třídních schůzek
26.1.2020

Ohlašujeme změnu termínu třídních schůzek.

Organizace čtvrtka 30.1.
26.1.2020

Seznamte se s organizací čtvrtka 30.1.

DŮLEŽITÉ - změna termínu zápisu do 1. tříd
26.1.2020

Vážení rodiče, seznamte se se změnou termínu zápisu do prvních tříd.

Konzultační hodiny - 2.pololetí 2019/2020
8.1.2020

V bnově vzniklé záložce zveřejňujeme rozpis konzultačních hodin jednotlivých učitelů pro 2. pololetí tohoto školního roku.

Lyžařský kurz 2020
8.1.2020

V blogu školy i v samostatné záložce II. stupeň jsou aktuální informace k lyžařskému výcviku.

Změny ve školní jídelně
15.12.2019

Se změnami ve školní jídelně, které vstupují v platnost v lednu 2020, se můžete seznámit v blogu školy i v záložce školní jídelna.

Zájezd do Anglie 2019/2020
14.11.2019

V záložce 2. stupeň - Anglie 2019/2020 jsou aktuální informace k zahraničnímu pobytu žáků 2. stupně.

Přijímací řízení 2020
3.11.2019

V záložkách 1. a 2. stupně jsou dostupné aktuální informace k přijímacím řízením na střední školy a osmiletá gymnázia.

Lyžařský kurz 2020

Vloženo: 8.12.2019 | Autor: Lenka Růžičková| Zobrazeno: 456x |

Každodenní reporty

3. den - úterý 28.1.

Dnešní den byl ve znamení možných kritických okamžiků, neboť 3. den  je na výcviku považován za kritický. Z tohoto důvodu jsme navýšili již tak velké porce snídaní a provedli ještě důkladnější rozcvičku na svahu. Současně jsme se trochu báli, aby jsme některé frekventanty neztratili, neboť ani dnešní den hustá mléčná mlha, která by se dala krájet, neumožnila pozorovat nádherné scenérie, které jsme zatím mohli spatřit pouze při našem příjezdu na kurz. Výcvik na svahu proběhl bez potíží a všichni žáci opět upevnili své dovednosti. Odpoledne byl plánovaný výlet na bazén a bowling. Teď už jsme všichni na chatě a nabíráme síly na zítřek. Dopoledne plánujeme sjezdový výcvik a odpoledne možná vyrazíme na běžky, pokud tedy bude zájem. Mějte se krásně, hezký večer a zítra se opět ozveme. Sněženky a machři

2. den - pondělí 27.1.

Srdečné pozdravy do nížin:-). Dnes jsme se naplno pustili do výcviku. Všech 41 natěšených frekventantů našeho kurzu se dnes pokoušelo zlepsit své lyžařské nebo snowboardové dovednosti. Významným úspěchem je, že všichni hned první den jezdíme na vleku a to včetně začátečníků. Sníh nám zatím drží a jediné, co nám dnes zůstalo v mléčné a husté mlze skryto, byla kouzelná scenérie zakrytých panoramat. Těšíme se na zítřek, kdy máme dopoledne v plánu výcvik na svahu a odpoledne relax v bazénu a na bowlingu. Posíláme pozdravy do Ústí a zítra se zase ozveme. Mírně unavene Sněženky a m(M)achři.

Největší zážitek dnešního dne? Hodina matematiky pro žáky 9. třídy laughinglaughinglaughing.

1. den - neděle 26.1.

Srdečně vás zdravíme z hor do nížin. Předpovědi nelhaly, je tu opravdu sníh. Dorazili jsme v pořádku v počtu 41 žáků a 4 instruktorů do Příchovic. Počasí nám přálo a snad bude i nadále. Zítra jdeme na svah pilovat své dovednosti, tak se těšíme. Všichni žáci jsou v pořádku, alespoň dle prohlášení o bezinfekčnosti. Pro důvěryhodnost naší zprávy přikládáme fotky jak to u nás vypadá. Současně byl náš autobus zachycen cestou z jednoho okna panelového domu. Teď nás čeká večerka, tak jdeme na zuby a pak spát.

Zdraví vás Sněženky a machři.

Fotografie z 1. dne

Úvodní informace

Adresa: Chata U Kostela, Příchovice 329, tel. 777 940 711

Odjezd: neděle 26. 1. 2020, sraz v 8:30 před školou, odjezd v 9:00

Návrat: pátek 31. 1. 2020, předpokládaný příjezd ke škole mezi 12:00 – 13:00

Lyžařský výcvik bude probíhat na sjezdových lyžích nebo na snowboardu, pokud bude zájem i na běžeckých lyžích.

Cena 2990,- Kč zahrnuje: 5x ubytování, plnou penzi, pitný režim a dopravu. Cena nezahrnuje vleky, dle úrovně lyžařů cca 1500,-  - 2000,- Kč s sebou na vleky.

Přihlášku odevzdejte pí uč. Turkové, zálohu pí Kopencové každé úterý a čtvrtek na vedení školy.

Storno podmínky: 1 000,- Kč za zrušení závazné přihlášky.

Upozorňujeme na to, že v případě onemocnění žáka se vrací pouze 100,-/den. K pokrytí stornopoplatků doporučujeme uzavřít ve zdravotní pojišťovně pojištění na storno zájezd.

Prosím rodiče, aby v době odjezdu a příjezdu neblokovali ulici Pod Vodojemem svými vozidly a usnadnili tím příjezd a odjezd autobusu. Využijte prosím parkoviště u LIDLU.