Informace Tady nic není :-(

Informace k bezhotovostní inkasní platbě stravného

Vloženo: 13.11.2016 | Autor: Lenka Růžičková| Zobrazeno: 4101x | Upravil: Lenka Růžičková

Rodiče, kteří budou mít zájem platit obědy inkasem ze svého účtu, si ve své bance zařídí svolení k inkasu pro účet školní jídelny, číslo účtu: 2500872912/2010.

Pro hladký průběh inkasní platby je potřeba zajistit v uvedeném termínu dostatečný finanční limit na účtu (dle věkové kategorie – max. 600 Kč na dítě).
Platba na následující měsíc bude stržena z účtu v termínu 20. – 25. den v měsíci.
Po stržení platby budou strávníci automaticky přihlášeni na celý následující měsíc.

V případě odhlášených obědů bude inkasní částka automaticky ponížena v následující platbě.

V případě, že platba neprojde, je potřeba uhradit stravné v hotovosti do posledního dne v měsíci.

Zjednodušený postup:

1. V bance povolit inkaso z účtu 2500872912/2010, variabilní symbol neuvádět,
    do poznámky (název souhlasu) napsat jméno, příjmení a třídu žáka.

2. Do školní jídelny doručit svolení k inkasu – obdržíte ve své bance nebo vytištěné

z internetového bankovnictví. Doručit jej můžete osobně nebo poslat na e-mail:

pozivilova.v@zsvodojem.cz

3. Zajistit dostatečný limit na účtu (20. – 25. den v měsíci).

Hotovostní platba bude dále probíhat dosavadním způsobem (u okénka školní jídelny).

Případné bližší informace zodpoví Věra Poživilová, vedoucí školní jídelny:

tel. 472 743 711
nebo e-mail: pozivilova.v@zsvodojem.cz