Příměstský tábor
14.2.2019

V blogu školy jsou zveřejněny podrobnosti k příměstskému táboru pro období jarních prázdnin.

Přijímací řízení 2019
6.2.2019

Přinášíme aktuální informace k přijímacím zkouškám na střední školy (žáci 2. stupně) a osmiletá gymnázia (žáci 5. ročníků).

Chorvatsko 2019
2.2.2019

V záložce II.stupeň jsme nově zveřejnili aktuální informace k zahraničnímu pobytu dětí 2. stupně v Chorvatsku.

Akce únor
30.1.2019

Kalendář plánovaných akcí pro měsíc únor je naplněn.

Víčka pro Elišku 2018/2019

Vloženo: 9.9.2018 | Autor: Lenka Růžičková| Zobrazeno: 489x |

Ve spolupráci se základní školou Anežky České pokračujeme i v letošním roce v projektu, který se jsme nazvali " Víčka pro Elišku".

Osmiletá Eliška bojuje hned s několika velmi těžkými zdravotními postiženími, jako je například dětská obrna, epilepsie a CVI vada zraku. Holčička je zcela odkázaná na pomoc druhých. Nechodí, neleze, nesedá a ani se sama nenají. I přes to je podle rodičů velmi veselá a upovídaná.

K péči o holčičku potřebují rodiče speciální rehabilitační pomůcky, které mohou být díky Vaší pomoci zakoupeny z výtěžku nasbíraných víček od PET lahví.