Příměstský tábor
14.2.2019

V blogu školy jsou zveřejněny podrobnosti k příměstskému táboru pro období jarních prázdnin.

Přijímací řízení 2019
6.2.2019

Přinášíme aktuální informace k přijímacím zkouškám na střední školy (žáci 2. stupně) a osmiletá gymnázia (žáci 5. ročníků).

Chorvatsko 2019
2.2.2019

V záložce II.stupeň jsme nově zveřejnili aktuální informace k zahraničnímu pobytu dětí 2. stupně v Chorvatsku.

Akce únor
30.1.2019

Kalendář plánovaných akcí pro měsíc únor je naplněn.

Projekt Dobrá volba

Vloženo: 12.10.2017 | Autor: Lenka Růžičková| Zobrazeno: 3568x | Upravil: Lenka Růžičková

Charakteristika projektu

Celá myšlenka projektu Dobrá volba© rezonuje závěry Národního kulatého stolu MŠMT, Svazu podnikatelů ve stavebnictví, Úřadu práce, Paktu zaměstnanosti Hospodářské a sociální rady Ústeckého kraje, Strategie středního školství v Ústeckém kraji, Strategie vývoje a dlouhodobá vize nabídky středních škol (verze 10.2), Studie zájmu o profesní skupiny (verze 14.2), Základní obecné priority vývoje středního školství vzhledem k relevanci odborného vzdělávání požadavkům trhu práce (verze 12.4) včetně spolupráce se zřizovatelem Střední průmyslové školy stavební a Střední odborné školy stavební a technické, Ústeckým krajem a zřizovatelem základních škol, městem Ústí nad Labem.

Naši žáci se tohoto projektu účastní i v letošním školním roce 2017/2018.

Dobrá volba