Zápis dětí do 1. tříd
7.4.2019

Zápis do budoucích prvních tříd proběhne v úterý 9.4.2019 od 13:00 do 18.00.

Recyklace očima mladého vědce
3.4.2019

V záložce AKTIVITY - DOTAČNÍ PROGRAMY - RECYKLACE OČIMA MLADÉHO VĚDCE pro Vás každodenně aktualizujeme příspěvek i fotografie.

Akce duben
28.3.2019

Kalendář plánovaných akcí pro měsíc duben je aktuálně naplněn.

Zápisový lístek
25.3.2019

V příslušných záložkách jsou aktuální informace k zápisovému lístku (přijímací řízení na SŠ a osmiletá gymnázia).

Záložka BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY
3.3.2019

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

záložka, ve které jsou zveřejněny informace k přijetí Vašeho dítěte do 1. třídy ve školním roce 2019/2020 je plně aktualizována.

Přijímací řízení 2019
6.2.2019

Přinášíme aktuální informace k přijímacím zkouškám na střední školy (žáci 2. stupně) a osmiletá gymnázia (žáci 5. ročníků).

Chorvatsko 2019
2.2.2019

V záložce II.stupeň jsme nově zveřejnili aktuální informace k zahraničnímu pobytu dětí 2. stupně v Chorvatsku.

Informace strávníkům

Vloženo: 13.11.2016 | Autor: Lenka Růžičková| Zobrazeno: 3626x | Upravil: Lenka Růžičková

Vážení rodiče,

v naší školní jídelně je instalován elektronický systém výdeje a objednávání stravy s využitím čipů.
Placení stravného je možné pouze formou inkasa nebo hotovostní úhrady.

• hotovostní úhrada denně od 7.00 - 8.00 hod., poslední den v měsíci od 7.00 – 17.00 hod.
  • každý strávník si musí zakoupit elektronický čip. Čip platí po celou dobu školní docházky, zálohová cena čipu je 115,- Kč, při ztrátě čipu nebo znehodnocení si musí strávník zakoupit nový čip
  • při ukončení docházky na stravování bude za vrácení čipu částka 115,- zpět vydána
  • částka za stravovací čipy se vrací po ukončení stravování a to do pěti pracovních dnů
  • náhrada za ztrátu čipu se neposkytuje
  • v případě zapomenutí čipu Vaše dítě o oběd nepřijde. Po nahlášení svého jména pracovnice školní kuchyně zjistí, zda má oběd zaplacený a bude mu vydán.

Školní jídelna vaří 2 druhy jídel. V případě, že požadujete oběd č. 1 nemusíte předem nic objednávat. Pokud budete požadovat oběd č. 2,  je třeba ho objednat minimálně do 10.00 hod. den předem prostřednictvím elektronického zařízení v prostorách školní jídelny, telefonicky nebo osobně u vedoucí školní jídelny nebo využitím stránek strava.cz. V případě, že Vaše dítě na oběd nepůjde, musíte obědy odhlásit do 10.00 hod. den předem prostřednictvím elektronického zařízení v prostorách školní jídelny, telefonicky nebo osobně u vedoucí školní jídelny nebo využitím stránek strava.cz.

Oběd do jídlonosiče si můžete vyzvednout pouze první den nepřítomnosti.