Přijatí žáci do 1. ročníků 2022/2023
2.5.2022

V samostatném článku v BLOGU ŠKOLY, ale též v záložce BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY - PŘIJATÍ ŽÁCI zveřejňujeme seznam identifikátorů budoucích prvňáčků.

Akce květen
1.5.2022

Kalendář akcí pro měsíc květen je aktuálně naplněn.

Hotovostní placení obědů - květen
26.4.2022

Podrobné informace v BLOGU ŠKOLY a v záložce ŠKOLNÍ JÍDELNA.

UKR - Zápis do 1. tříd
20.4.2022

Informace naleznete v záložce BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY - UKR ZÁPIS DO 1 TŘÍD  nebo v BLOGU ŠKOLY.

Zápis do 1. tříd obrazem
15.4.2022

V BLOGU ŠKOLY i v záložce BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY jsou zveřejněny fotografie ze zápisu do 1. tříd.

Akce duben
31.3.2022

Kalendář dubnových akcí je aktuálně naplněn.

Postup pro začleňování ukrajinských dětí do vzdělávání v ČR
10.3.2022

Pokyny MŠMT k začleňování ukrajinských dětí do vzdělávacího systému ČR jsou zveřejněny v BLOGU ŠKOLY v českém jazyce i v ukrajinské jazykové mutaci.

Aktualizace záložky BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY
4.3.2022

V záložce BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY jsou nové informace ke zápisu do prvních tříd.

Rodičům budoucích prvňáčků
13.2.2022

Nově otevřená záložka BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY je Vám k dispozici.

Úspěch našich žáků v okresním kole MO
28.1.2022

Nahlédněte do článku v BLOGU ŠKOLY.

17.8.2021

18.8.2021

Elektronický čipový systém

Vloženo: 1.9.2020 | Autor: Lenka Růžičková| Zobrazeno: 6017x | Upravil: Lenka Růžičková

Vážení rodiče,

v naší školní jídelně je instalován elektronický systém výdeje a objednávání stravy s využitím čipů.
Placení stravného je možné pouze formou inkasa nebo hotovostní úhrady.

• hotovostní úhrada denně od 7.00 - 8.00 hod., poslední den v měsíci od 7.00 – 17.00 hod.
  • každý strávník si musí zakoupit elektronický čip. Čip platí po celou dobu školní docházky, zálohová cena čipu je 115,- Kč (částka, za kterou škola čipy nakupuje u poskytovatele). Při ztrátě čipu nebo znehodnocení si musí strávník zakoupit nový čip
  • částka za stravovací čipy se po ukončení stravování nevrací
  • náhrada za ztrátu čipu se neposkytuje
  • v případě zapomenutí čipu Vaše dítě o oběd nepřijde. Po nahlášení svého jména pracovnice školní kuchyně zjistí, zda má oběd zaplacený a bude mu vydán.

Školní jídelna vaří 2 druhy jídel. V případě, že požadujete oběd č. 1 nemusíte předem nic objednávat. Pokud budete požadovat oběd č. 2,  je třeba ho objednat minimálně do 10.00 hod. den předem prostřednictvím elektronického zařízení v prostorách školní jídelny, telefonicky nebo osobně u vedoucí školní jídelny nebo využitím stránek strava.cz. V případě, že Vaše dítě na oběd nepůjde, musíte obědy odhlásit do 10.00 hod. den předem prostřednictvím elektronického zařízení v prostorách školní jídelny, telefonicky nebo osobně u vedoucí školní jídelny nebo využitím stránek strava.cz.

Oběd do jídlonosiče si můžete vyzvednout pouze první den nepřítomnosti.

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.