Zápis dětí do 1. tříd
7.4.2019

Zápis do budoucích prvních tříd proběhne v úterý 9.4.2019 od 13:00 do 18.00.

Recyklace očima mladého vědce
3.4.2019

V záložce AKTIVITY - DOTAČNÍ PROGRAMY - RECYKLACE OČIMA MLADÉHO VĚDCE pro Vás každodenně aktualizujeme příspěvek i fotografie.

Akce duben
28.3.2019

Kalendář plánovaných akcí pro měsíc duben je aktuálně naplněn.

Zápisový lístek
25.3.2019

V příslušných záložkách jsou aktuální informace k zápisovému lístku (přijímací řízení na SŠ a osmiletá gymnázia).

Záložka BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY
3.3.2019

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

záložka, ve které jsou zveřejněny informace k přijetí Vašeho dítěte do 1. třídy ve školním roce 2019/2020 je plně aktualizována.

Přijímací řízení 2019
6.2.2019

Přinášíme aktuální informace k přijímacím zkouškám na střední školy (žáci 2. stupně) a osmiletá gymnázia (žáci 5. ročníků).

Chorvatsko 2019
2.2.2019

V záložce II.stupeň jsme nově zveřejnili aktuální informace k zahraničnímu pobytu dětí 2. stupně v Chorvatsku.

Zahraniční pobyt Chorvatsko 2019

Vloženo: 2.2.2019 | Autor: Lenka Růžičková| Zobrazeno: 455x |

Ozdravný pobyt se sportovním zaměřením v Chorvatsku

v letošním školním roce 2018/2019 již po šesté pořádáme ozdravný pobyt se sportovním zaměřením v zahraničí.

V termínu 22. 5. – 4. 6. 2019 vyjedou někteří žáci druhého stupně naší školy do kempu Straško, Novalja ostrov Pag v Chorvatsku. Pobyt zajišťujeme ve spolupráci s cestovní kanceláří Iveria z Ústí nad Labem.  Cílem je umožnit pobyt u moře žákům se zdravotními problémy, ale také žákům, kde si ne vždy může s časových či finančních důvodů dopřát pobyt u moře celá rodina.

Program pobytu je zaměřen na sportování, ale také poznávání jiných kulturních zvyků a komunikace v cizích jazycích. Během pobytu naváží žáci nová přátelství, zažijí nová dobrodružství, naučí se spolupráci a komunikaci.

DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO ZÁKONNÉ ZÁSTUPCE

Zákonný zástupce si je vědom rizik, vyplývajících z nepřítomnosti žáka při výchovně vzdělávacím procesu a klasifikaci. Za tato rizika přebírá zákonný zástupce osobní odpovědnost.

Zákonný zástupce souhlasí s uvedením osobních údajů  dítěte pro potřeby poskytovatele  pobytu (jméno, adresa, rodné číslo, datum narození) ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o  ochraně osobních údajů, v platném znění.

Účastnický poplatek ve výši 5 490 Kč uhradí jednorázově nebo formou tří splátek:

• první  splátka 1 500 Kč uhrazena do 15. 12. 2018,
  • druhá splátka 2 000 Kč uhrazena do 15. 2. 2019
  • třetí splátka 1 990 Kč uhrazena nejpozději do 25. 3. 2019.

Cena zahrnuje: autobusovou dopravu, ubytování v mobilních domech s kuchyňským koutem, plnou penzi včetně  pitného režimu, služby kempu, spotřebu vody a energií, služby delegáta CK, pojištění proti  úpadku CK.

Cena nezahrnuje: cestovní pojištění.

Výlet dle nabídky bude hrazen před odjezdem nebo na místě – přibližná cena 400 Kč.

Na zahraniční pobyt nemůže být vyslán žák, jehož zdravotní stav by mohl být tímto pobytem  ohrožen a žák, který by mohl zdravotně ohrozit ostatní žáky. Písemné prohlášení o těchto  skutečnostech odevzdá zákonný zástupce žáka před odjezdem.

Před odjezdem do školy v zahraničí :

• platný cestovní pas dítěte
  • originál kartičky pojišťovny
  • doklad o pojištění odpovědnosti za škodu platné na území příslušného státu a pojištění léčebných výloh
  • prohlášení zákonných zástupců,
  • posudek o zdravotní způsobilosti dítěte (vystaví lékař  - používá se i na sportovní kury a letní tábory, má platnost 1  roku)
  • léky, které dítě pravidelně užívá s popisem užívání (uveďte jejich přehled a způsob  užívání).

Vhodné je i pojištění storna pobytu, např. z důvodu náhlého onemocnění dítěte.