Příměstský tábor
14.2.2019

V blogu školy jsou zveřejněny podrobnosti k příměstskému táboru pro období jarních prázdnin.

Přijímací řízení 2019
6.2.2019

Přinášíme aktuální informace k přijímacím zkouškám na střední školy (žáci 2. stupně) a osmiletá gymnázia (žáci 5. ročníků).

Chorvatsko 2019
2.2.2019

V záložce II.stupeň jsme nově zveřejnili aktuální informace k zahraničnímu pobytu dětí 2. stupně v Chorvatsku.

Akce únor
30.1.2019

Kalendář plánovaných akcí pro měsíc únor je naplněn.

Školní plán EVVO

Vloženo: 15.4.2015 | Autor: Lenka Růžičková| Zobrazeno: 3708x | Upravil: Lenka Růžičková
Školní program EVVO – environmentálního vzdělávání, výchovy a osvěty vychází z Metodického pokynu MŠMT k zajištění environmentálního vzdělávání, výchovy a osvěty, č. j. 16745/2008 a ze školního vzdělávacího programu školy.

Program EVVO je zaměřen na problematiku životního prostředí. Jeho cílem je předávání nejen znalostí, ale také praktických dovedností a návyků, které podporují kladný vztah k přírodě, orientaci v zákonitostech a problémech životního prostředí. Zahrnuje činnosti a aktivity, které vedou k odpovědnému a ohleduplnému vztahu k přírodě i k lidem a působí na utváření pozitivních životních priorit.

Školní program EVVO (Velikost: 215.09 kB)