Zápis dětí do 1. tříd
7.4.2019

Zápis do budoucích prvních tříd proběhne v úterý 9.4.2019 od 13:00 do 18.00.

Recyklace očima mladého vědce
3.4.2019

V záložce AKTIVITY - DOTAČNÍ PROGRAMY - RECYKLACE OČIMA MLADÉHO VĚDCE pro Vás každodenně aktualizujeme příspěvek i fotografie.

Akce duben
28.3.2019

Kalendář plánovaných akcí pro měsíc duben je aktuálně naplněn.

Zápisový lístek
25.3.2019

V příslušných záložkách jsou aktuální informace k zápisovému lístku (přijímací řízení na SŠ a osmiletá gymnázia).

Záložka BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY
3.3.2019

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

záložka, ve které jsou zveřejněny informace k přijetí Vašeho dítěte do 1. třídy ve školním roce 2019/2020 je plně aktualizována.

Přijímací řízení 2019
6.2.2019

Přinášíme aktuální informace k přijímacím zkouškám na střední školy (žáci 2. stupně) a osmiletá gymnázia (žáci 5. ročníků).

Chorvatsko 2019
2.2.2019

V záložce II.stupeň jsme nově zveřejnili aktuální informace k zahraničnímu pobytu dětí 2. stupně v Chorvatsku.

Ekologická výchova

Vloženo: 23.9.2018 | Autor: Lenka Růžičková| Zobrazeno: 737x |

Vážení rodiče, milí žáci,

v této záložce Vás budeme informovat o všech soutěžích a jiných aktivitách, které se nějakým způsobem dotýkají ochrany životního prostředí. Jistě si všichni uvědomujeme důležitost tohoto tématu, a proto jsme se rozhodli věnovat jí samostatnou záložku našich webových stránek. Pokud sem alespoň občas nakouknete, budeme moc rádi. Níže můžete nahlédnout na první projekty, kterých se naše škola účastní.

Certifikát Recyklohraní

Jak jsme Vás již níže informovali, je naše škola zapojena do  recyklačního programu Recyklohraní, aneb Ukliďme si svět pořádaného pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. V rámci programu Recyklohraní, aneb Ukliďme si svět škola vzdělává žáky v oblasti třídění a recyklace odpadů a umožňuje jim odevzdávat vysloužilé baterie a drobná elektrozařízení do speciálních nádob umístěných v prostorách školy.

Cart4future

Naše škola se zapojila do programu sběru a recyklace cartridgí a tonerů do tiskáren a kopírek. Více informací na přiloženém letáčku.

Cart4future (Velikost: 439.33 kB)

Recyklohraní

Vážení rodiče, milí žáci. Naše škola se zapojila do dalšího projektu, jehož cílem je spolupracovat na ochraně životního prostředí. Tentokrát jde o to, že děti mohou plnit úkoly a účastnit se akcí, spojených s touto problematikou. Tím budou získávat pro školu bodové ohodnocení. O konkrétních zadáních Vás zde budeme průběžně informovat.

Recyklohraní (Velikost: 241.01 kB)