Akce červen
3.6.2019

Kalendář červnových akcí je aktuálně naplněn.

Přijatí žáci - 6. třída RVM 2019/2020
23.5.2019

Vážení rodiče, právě jsme zveřejnili seznam identifikátorů žáků přijatých do 6. třídy s rozšířenou výukou matematiky a přírodovědných předmětů pro školní rok 2019/2020.

Přijatí žáci do 1. tříd
8.5.2019

V záložce BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY - jsme právě zveřejnili seznam identifikátorů přijatých žáků do 1. tříd šk. roku 2019/2020

Ekologická výchova

Vloženo: 23.9.2018 | Autor: Lenka Růžičková| Zobrazeno: 911x |

Vážení rodiče, milí žáci,

v této záložce Vás budeme informovat o všech soutěžích a jiných aktivitách, které se nějakým způsobem dotýkají ochrany životního prostředí. Jistě si všichni uvědomujeme důležitost tohoto tématu, a proto jsme se rozhodli věnovat jí samostatnou záložku našich webových stránek. Pokud sem alespoň občas nakouknete, budeme moc rádi. Níže můžete nahlédnout na první projekty, kterých se naše škola účastní.

Certifikát Recyklohraní

Jak jsme Vás již níže informovali, je naše škola zapojena do  recyklačního programu Recyklohraní, aneb Ukliďme si svět pořádaného pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. V rámci programu Recyklohraní, aneb Ukliďme si svět škola vzdělává žáky v oblasti třídění a recyklace odpadů a umožňuje jim odevzdávat vysloužilé baterie a drobná elektrozařízení do speciálních nádob umístěných v prostorách školy.

Cart4future

Naše škola se zapojila do programu sběru a recyklace cartridgí a tonerů do tiskáren a kopírek. Více informací na přiloženém letáčku.

Cart4future (Velikost: 439.33 kB)

Recyklohraní

Vážení rodiče, milí žáci. Naše škola se zapojila do dalšího projektu, jehož cílem je spolupracovat na ochraně životního prostředí. Tentokrát jde o to, že děti mohou plnit úkoly a účastnit se akcí, spojených s touto problematikou. Tím budou získávat pro školu bodové ohodnocení. O konkrétních zadáních Vás zde budeme průběžně informovat.

Recyklohraní (Velikost: 241.01 kB)