Přijímací zkoušky na SŠ 2020 - 2021
20.9.2020

Do záložky II. stupeň - PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ a do záložky I. stupeň - OSMILETÁ GYMNÁZIA byly přidány aktuální informace.

Roušky 2. stupeň
17.9.2020

S novými, zpřísněnými pravidly pro nošení roušek se seznamte v Blogu školy, nebo kliknutím ZDE.

Kroužky aktualizováno
17.9.2020

K dnešnímu dni jsme aktualizovali záložku AKTIVITY - NABÍDKA KROUŽKŮ - pro žáky 1. stupně. Nabídku kroužků pro žáky 2. stupně zveřejníme do konce září.

Doporučený postup u akutního onemocnění
16.9.2020

Celé znění doporučeného postupu najdete v Blogu školy nebo rychlým přístupem ZDE. (Velikost: 252.21 kB)

Třídní schůzka 1. ročníků
14.9.2020

Připomínáme konání rodičovské schůzky v úterý 15.9. od 16.30 v kmenových učebnách jednotlivých prvních tříd.

Mimořádné opatření MZ ČR
10.9.2020

Dokument k mimořádným opatřením naleznete v BLOGU ŠKOLY.

Záložka BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY
7.9.2020

Vážení rodiče prvňáčků,

z horního menu byla stažena záložka BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY. Veškeré důležité informace budou zveřejňovány přímo na stránkách jednotlivých tříd.

7.9.2020

Na nabídce kroužků aktivně pracujeme, v tuto chvíli jsou aktualizovány kroužky ŠD a kroužky Veroniky Kalinové.

Adaptační kurz
2.9.2020

Záložka byla aktualizována

27.8.2020

Prevence kriminality

Vloženo: 13.10.2017 | Autor: Lenka Růžičková| Zobrazeno: 4204x | Upravil: Lenka Růžičková

Prevence kriminality

Bezpečí žáků je naší prioritou. Za laskavé finanční podpory Magistrátu města Ústí nad Labem jsme se proto zapojili do projektu "Prevence kriminality - Výzva primátora statutárního města Ústí nad Labem". Jeho poselstvím je pomocí besed, přednášek a dalších akcí upozornit děti na nebezpečí, se kterými se mohou setkat v běžném životě, naučit se v těchto krizových situacích adekvátně reagovat a eliminovat tak možné nepříjemné důsledky z nich plynoucí.

Ve školním roce 2017/2018 pokračuje výše popsaný projekt v rámci dotačního programu HOP - Hravě o prevenci. Podrobnější informace naleznete ZDE.