Příměstský tábor
14.2.2019

V blogu školy jsou zveřejněny podrobnosti k příměstskému táboru pro období jarních prázdnin.

Přijímací řízení 2019
6.2.2019

Přinášíme aktuální informace k přijímacím zkouškám na střední školy (žáci 2. stupně) a osmiletá gymnázia (žáci 5. ročníků).

Chorvatsko 2019
2.2.2019

V záložce II.stupeň jsme nově zveřejnili aktuální informace k zahraničnímu pobytu dětí 2. stupně v Chorvatsku.

Akce únor
30.1.2019

Kalendář plánovaných akcí pro měsíc únor je naplněn.

Projekt ,,Děti a právo

Vloženo: 23.9.2018 | Autor: Lenka Růžičková| Zobrazeno: 523x | Upravil: Lenka Růžičková

Autorem a realizátorem projektu je Oddělení sociální prevence Magistrátu města Ústí nad Labem, Odboru sociálních věcí.

Cílem projektu je prostřednictvím besed přispět k prevenci řešení konkrétních sociálně patologických jevů ve vhodném školním kolektivu. Děti v závěru besedy obdrží leták se základními informacemi a kontakty na kurátory oddělení sociální prevence a sociální pracovníky oddělení sociálně-právní ochrany dětí (a instituce pracující s dětmi) s nabídkou pomoci při řešení problémů dětí.

Oddělení sociální prevence nabízí v případě zájmu školy sociální poradenství dětem z celé školy při řešení jejich problémů, případně také pedagogům.

V tomto školním roce proběhnou besedy pro 6. ročníky na téma vzájemné vztahy v třídním kolektivu a problematiku šikany. Pro 8. ročníky pak beseda na téma právní povědomí.

Naše škola spolupracuje s kurátorkou pro mládež z oddělení sociální prevence s paní Bc. Janou Princovou, DiS. Konzultační hodiny pro žáky budou probíhat každou první středu v měsíci od 10:00

Kontakt:

Užitečné odkazy: