Akce únor
3.2.2023

Kalendář únorových akcí je aktuálně naplněn.

Změny v rozvrzích některých tříd
1.2.2023

Bližší informace v samostatném příspěvku v BLOGU školy.

Podpora UKR
28.1.2023

Oznamujeme vznik nové záložky/modulu, ve kterých budou zveřejňovány souborné informace pro podporu ukrajinských žáků.

Krajské kolo soutěže Mladý ekonom Ústeckého kraje
26.1.2023

Podrobnosti, poděkování a pochvala jsou v článku v BLOGU ŠKOLY.

Hotovostní placení obědů - únor
26.1.2023

Podrobnější informace v BLOGU ŠKOLY nebo v záložce ŠKOLNÍ JÍDELNA.

Záložka BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY
25.1.2023

Nově otervřená záložka BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY je otevřena a bude postupně rozšiřována o aktuální informace.

Prezidentské volby II. kolo - úprava rozsahu vyučování
21.1.2023

Úprava rozsahu vyučování v souvislosti s konáním 2. kola prezidentských voleb je ZDE.

Akce leden
28.12.2022

Kalendář lednových akcí je aktuálně naplněn.

Postup pro začleňování ukrajinských dětí do vzdělávání v ČR
10.3.2022

Pokyny MŠMT k začleňování ukrajinských dětí do vzdělávacího systému ČR jsou zveřejněny v BLOGU ŠKOLY v českém jazyce i v ukrajinské jazykové mutaci.

17.8.2021

18.8.2021

Výroční zpráva

Vloženo: 24.10.2022 | Autor: Lenka Růžičková| Zobrazeno: 1736x | Upravil: Lenka Růžičková

Povinnost zpracovávat výroční zprávu o činnosti školy ukládá školský zákon řediteli každé základní školy, střední školy (s ohledem na § 91 odst. 2 školského zákona také konzervatoře) a vyšší odborné školy, tedy řediteli každé školy, která poskytuje vzdělávání vedoucí k dosažení určitého stupně vzdělání.

Výroční zpráva o činnosti školy se zpracovává vždy za školní rok (tedy nikoliv za rok kalendářní).

Výroční zpráva 2021/2022

Výroční zpráva 2020/2021

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.