Akce únor
3.2.2023

Kalendář únorových akcí je aktuálně naplněn.

Změny v rozvrzích některých tříd
1.2.2023

Bližší informace v samostatném příspěvku v BLOGU školy.

Podpora UKR
28.1.2023

Oznamujeme vznik nové záložky/modulu, ve kterých budou zveřejňovány souborné informace pro podporu ukrajinských žáků.

Krajské kolo soutěže Mladý ekonom Ústeckého kraje
26.1.2023

Podrobnosti, poděkování a pochvala jsou v článku v BLOGU ŠKOLY.

Hotovostní placení obědů - únor
26.1.2023

Podrobnější informace v BLOGU ŠKOLY nebo v záložce ŠKOLNÍ JÍDELNA.

Záložka BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY
25.1.2023

Nově otervřená záložka BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY je otevřena a bude postupně rozšiřována o aktuální informace.

Prezidentské volby II. kolo - úprava rozsahu vyučování
21.1.2023

Úprava rozsahu vyučování v souvislosti s konáním 2. kola prezidentských voleb je ZDE.

Akce leden
28.12.2022

Kalendář lednových akcí je aktuálně naplněn.

Postup pro začleňování ukrajinských dětí do vzdělávání v ČR
10.3.2022

Pokyny MŠMT k začleňování ukrajinských dětí do vzdělávacího systému ČR jsou zveřejněny v BLOGU ŠKOLY v českém jazyce i v ukrajinské jazykové mutaci.

17.8.2021

18.8.2021

Napsali nám

Vloženo: 11.12.2022 | Autor: Ruzickova.L | Zobrazeno: 269x

Vážení rodiče,

níže citované poděkování dnes přišlo do naší e-mailové schránky. Rádi se s Vámi o úspěch našich žáků podělíme, oběma chlapcům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme jim mnoho dalších nejen sportovních úspěchů.

Dobrý den, chtěl bych jménem FBC Česká Lípa, poděkovat za uvolnění vašich žáků Jana Štěpánka a Lukáše Kadlece na největší mládežnický florbalový turnaj na světě Gothia, který se konal ve Švédsku od 5. 1. - 8. 1. 2023.

Vaši žáci přispěli k neuvěřitelnému úspěchu svým výkonem, i svým chováním, jak na hřišti tak mimo něj a tím bylo druhé místo v kategorii B13. Tým vystupoval pod hlavičkou FBC Česká Lípa a pro tento klub se jedná o jeden z největších úspěchů v jeho historii. Své hráče nám do týmu propůjčili i Florbal Ústí s FBC Teplice. V příloze přikládám pár fotek, které můžete, když bude chtít použít na vašich stránkách.

Za FBC Česká Lípa Petr Kopta DiS. trenér

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.