Adaptační kurz žáků budoucích 6. ročníků
22.6.2022

V BLOGU ŠKOLY  a v samostatné záložce II. stupeň - ADAPTAČNÍ KURZ jsou informace k výjezdu žáků budoucích 6. tříd.

Sdělení ze školní jídelny
6.6.2022

věnujte pozornost sdělením zveřejněným v záložce ŠKOLNÍ JÍDELNA či přímo v BLOGU ŠKOLY.

Akce červen
1.6.2022

Kalendář červnových akcí je aktuálně naplněn

Schválení udělení ředitelského volna
24.5.2022

Více informací v BLOGU ŠKOLY.

Úvodní rodičovská schůzka budoucích prvních ročníků
19.5.2022

Informace k úvodní rodičovské schůzce zákonných zástupců budoucích prvňáčků naleznete v BLOGU ŠKOLY či v samostatné záložce BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY.

Konzultační hodiny v týdnu od 23.5. do 27.5.
18.5.2022

S termíny a časovým rozvržením konzultačních hodin konkrétních učitelů se seznamte v článku v BLOGU ŠKOLY.

Přijatí žáci do 1. ročníků 2022/2023
2.5.2022

V samostatném článku v BLOGU ŠKOLY, ale též v záložce BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY - PŘIJATÍ ŽÁCI zveřejňujeme seznam identifikátorů budoucích prvňáčků.

Akce květen
1.5.2022

Kalendář akcí pro měsíc květen je aktuálně naplněn.

Hotovostní placení obědů - květen
26.4.2022

Podrobné informace v BLOGU ŠKOLY a v záložce ŠKOLNÍ JÍDELNA.

UKR - Zápis do 1. tříd
20.4.2022

Informace naleznete v záložce BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY - UKR ZÁPIS DO 1 TŘÍD  nebo v BLOGU ŠKOLY.

Zápis do 1. tříd obrazem
15.4.2022

V BLOGU ŠKOLY i v záložce BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY jsou zveřejněny fotografie ze zápisu do 1. tříd.

Akce duben
31.3.2022

Kalendář dubnových akcí je aktuálně naplněn.

Postup pro začleňování ukrajinských dětí do vzdělávání v ČR
10.3.2022

Pokyny MŠMT k začleňování ukrajinských dětí do vzdělávacího systému ČR jsou zveřejněny v BLOGU ŠKOLY v českém jazyce i v ukrajinské jazykové mutaci.

Aktualizace záložky BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY
4.3.2022

V záložce BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY jsou nové informace ke zápisu do prvních tříd.

Rodičům budoucích prvňáčků
13.2.2022

Nově otevřená záložka BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY je Vám k dispozici.

Úspěch našich žáků v okresním kole MO
28.1.2022

Nahlédněte do článku v BLOGU ŠKOLY.

17.8.2021

18.8.2021

Úvodní rodičovská schůzka budoucích prvních ročníků - AKTUALIZOVÁNO

Vloženo: 19.1.2022 | Autor: Ruzickova | Zobrazeno: 190x

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

úvodní rodičovská schůzka se uskuteční v úterý 31. 5. 2022 od 16:00 ve školní jídelně.

V jejím průběhu budete seznámeni s:

• vyučujícími, které se stanou třídními učitelkami Vašich dětí

• rozdělením dětí do konkrétních tříd

• nákupem školních pomůcek, které škola pořídí v rámci dotace Magistrátu města Ústí nad Labem

• požadavky na nákup školních potřeb ze strany zákonných zástupců

• ucelenou řadou učebnic nakladatelství Nová škola

• organizací 1. vyučovacího týdne v září 2022

• konáním třídní schůzky v průběhu měsíce září

• chodem školní jídelny a družiny – na schůzce budou přítomny vedoucí školní jídelny pí Podaná a vedoucí školní družiny pí Prošková

Pokud jste dosud nedoložili rodný list dítěte a doklad totožnosti zákonného zástupce, učiňte tak právě na začátku rodičovské schůzky.

Informace školní družiny ke schůzce 1.tříd

• Zájemci o školní družinu vyplní na schůzce přihlášku do školní družiny na školní rok 2022/2023. Prosíme, přineste si vlastní psací potřeby.

• Na jméno každého dítěte budou připraveny k prodeji 2 ks čipu k vyzvedávání účastníka ze školní družiny. Připravte si přesnou částku 1ks 100 Kč, 2 ks 200 Kč. Pokud budete mít zájem o více kusů čipů, bude možné si přiobjednat. Čipy nejsou zálohované.

Informace školní jídelny ke schůzce 1.tříd

• Zájemci o školní stravování vyplní a odevzdají přihlášku ke stravování
  • Placení stravy upřednostňujeme inkasem, pouze ve výjimečných případech v hotovosti
  • Čipy na obědy (v hodnotě 115,-) budou v prodeji od 25. - 30. 8. v čase 8:00 - 12:00 nebo 31.8. od 8:00 do 17:00, částka je nevratná

Těšíme se na Vaši účast.

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.