Aktualizace webových stránek
31.7.2022

Probíhá postupná aktualizace webových stránek. V tuto chvíli jsou aktualizovány záložky NAŠI ZAMĚSTNANCI, kde zjistíte i přidělení třídnictví pro školní rok 2022/2023 a záložka ORGANIZACE ŠKOLNÍHO ROKU.

Adaptační kurz žáků budoucích 6. ročníků
22.6.2022

V BLOGU ŠKOLY  a v samostatné záložce II. stupeň - ADAPTAČNÍ KURZ jsou informace k výjezdu žáků budoucích 6. tříd.

Postup pro začleňování ukrajinských dětí do vzdělávání v ČR
10.3.2022

Pokyny MŠMT k začleňování ukrajinských dětí do vzdělávacího systému ČR jsou zveřejněny v BLOGU ŠKOLY v českém jazyce i v ukrajinské jazykové mutaci.

17.8.2021

18.8.2021

Rozhodnutí KHS - 2. B

Vloženo: 3.12.2021 | Autor: Ruzickova | Zobrazeno: 433x

Vážení rodiče,

ve třídě 2. B byl zachycen případ covid-19. Žáci, kteří přišli s pozitivním žákem do kontaktu a nejsou očkováni či neprodělali v posledních 180 dnech onemocnění covid-19, mají KHS nařízenou karanténu, a to od 3. 12.  do 8. 12. 2021 včetně.  Dotyční žáci se musí podrobit mezi 5. - 7. dnem od posledního kontaktu PCR testu. Žádanka je zadána v centrálním systému. Pokud by žák test neabsolvoval, karanténa je platná 14 dní od posledního kontaktu s nakaženým.

Žáci s nařízenou karanténou mají ve dnech vyučování nárok na oběd, nemohou si ho však osobně vyzvednout. Oběd bude vydán do vlastního jídlonosiče v době 11:00 - 11:40 hodin vchodem z atria školy (pod spojovací chodbou).

Rozhodnutí KHS - 2. B (Velikost: 679.85 kB)

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.