Aktualizace webových stránek
31.7.2022

Probíhá postupná aktualizace webových stránek. V tuto chvíli jsou aktualizovány záložky NAŠI ZAMĚSTNANCI, kde zjistíte i přidělení třídnictví pro školní rok 2022/2023 a záložka ORGANIZACE ŠKOLNÍHO ROKU.

Adaptační kurz žáků budoucích 6. ročníků
22.6.2022

V BLOGU ŠKOLY  a v samostatné záložce II. stupeň - ADAPTAČNÍ KURZ jsou informace k výjezdu žáků budoucích 6. tříd.

Postup pro začleňování ukrajinských dětí do vzdělávání v ČR
10.3.2022

Pokyny MŠMT k začleňování ukrajinských dětí do vzdělávacího systému ČR jsou zveřejněny v BLOGU ŠKOLY v českém jazyce i v ukrajinské jazykové mutaci.

17.8.2021

18.8.2021

Vyhlášení voleb do Školské rady

Vloženo: 15.9.2021 | Autor: Ruzickova | Zobrazeno: 384x

Podle čl. III. volebního řádu školské rady, který vydal zřizovatel usnesením Rady Ústeckého kraje č. 055/50R/2018 ze dne 3. 9. 2018 na základě ustanovení § 167 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů, vyhlašuji volby do školské rady ZŠ Pod Vodojemem 323/3a.

• Návrhy na jednotlivé kandidáty z řad rodičů mohou podávat zákonní zástupci nezletilých žáků v rámci prvního kola nejpozději do 27. září 2021 do 14:00 hodin v sekretariátu základní školy. Odkaz na návrh kandidáta pro volby do Školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků ke stažení ZDE (Velikost: 311.89 kB).

• Návrhy na kandidáty z řad pedagogických pracovníků mohou podávat pedagogičtí pracovníci v rámci prvního kola také nejpozději do 27. září 2021 do 14:00 hodin v sekretariátu základní školy.

Členem školské rady musí být bezúhonná fyzická osoba, způsobilá k právním úkonům. Bezúhonnost dokládá čestným prohlášením.

Školská rada se skládá z 6 členů: 2 členy jmenuje zřizovatel, 2 členy volí zákonní zástupci nezletilých žáků z řad rodičů a 2 členy volí pedagogičtí pracovníci školy z řad pedagogů.

Každý návrh musí být doložen následujícími údaji o kandidátu:

• příjmení, jméno, titul, věk, povolání,
  • vlastnoručně podepsaný souhlas kandidáta s účastí ve druhém kole voleb,
  • vlastnoručně podepsaný souhlas kandidáta se zpracováním poskytnutých osobních údajů pro potřeby voleb a v případě zvolení pro potřeby činnosti Školské rady.

Zároveň stanovuji termín druhého kola voleb, které se bude konat tajnou formou v den třídních schůzek dne 5. října 2021 v čase od 16:00 do 19:00 hodin, v tuto dobu bude ve vstupních prostorách školy umístěna volební urna.

V Ústí nad Labem dne 15. 9. 2021

PaedDr. Milan Zelenka

ředitel

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.