Aktualizace webových stránek
31.7.2022

Probíhá postupná aktualizace webových stránek. V tuto chvíli jsou aktualizovány záložky NAŠI ZAMĚSTNANCI, kde zjistíte i přidělení třídnictví pro školní rok 2022/2023 a záložka ORGANIZACE ŠKOLNÍHO ROKU.

Adaptační kurz žáků budoucích 6. ročníků
22.6.2022

V BLOGU ŠKOLY  a v samostatné záložce II. stupeň - ADAPTAČNÍ KURZ jsou informace k výjezdu žáků budoucích 6. tříd.

Postup pro začleňování ukrajinských dětí do vzdělávání v ČR
10.3.2022

Pokyny MŠMT k začleňování ukrajinských dětí do vzdělávacího systému ČR jsou zveřejněny v BLOGU ŠKOLY v českém jazyce i v ukrajinské jazykové mutaci.

17.8.2021

18.8.2021

Úprava cen obědů od 1. 9. 2021

Vloženo: 15.6.2021 | Autor: Ruzickova | Zobrazeno: 801x

Vážení rodiče,

vzhledem k významnému navýšení cen potravin jsme nuceni zvýšit od 1. 9. 2021 poplatky za stravné o 2 Kč.

Ceny stravného od 1. 9. 2021

• strávníci ve věku 6 - 10 let - 26 Kč
  • strávníci ve věku 11 - 14 let - 27 Kč
  • strávníci nad 15 let - 28 Kč
  • cizí strávníci -  54 Kč

Limity u inkasních plateb doporučujeme zvýšit o 100 Kč na jednoho strávníka. Inkasní srážka na měsíc září bude provedena 20. 8. 2021.

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.