Aktualizace webových stránek pro školní rok 2020/2021
3.8.2020

Vážení rodiče,

pomalu začínáme aktualizovat obsah webových stránek. V záložce ORGANIZACE ŠKOLNÍHO ROKU se můžete seznámit s časovým rozložením státních svátků a prázdnin.

Rodičům žáků budoucích prvních tříd
17.6.2020

V BLOGU ŠKOLY  i v záložce BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY  naleznete důležité informace, nahlédněte.

Zájemcům o zařazení do matematické třídy ve školním roce 2020/2021 - POSTUP PŘI POSUZOVÁNÍ PŘEDPOKLADŮ

Vloženo: 13.5.2020 | Autor: Ruzickova | Zobrazeno: 192x
Uvnitř článku přinášime důležité informace k zařazení Vašeho dítěte do 6. třídy s rozšířenou výukou matematiky a přírodovědných předmětů.

12. 5. 2020

Postup při posuzování předpokladů pro zařazení do matematické třídy.

U jednotlivých zájemců se eviduje počet bodů, získaných v testu konaném dne 3. 6. 2020  (max. 26 bodů), dále výsledky jednotlivých čtvrtletních prací v pátém ročníku (za jedničku 2 body, za dvojku 1 bod). Rovněž se přihlíží k účasti v matematických soutěžích na okresní úrovni (za každou účast 1 bod). Za úspěšné vyřešení školního kola Pythagoriády se udělují 2 body.

Na základě těchto výsledků se stanovuje celkový počet dosažených bodů, ze kterého se vytvoří pořadí uchazečů.

Tento postup se nevztahuje na žáky, kteří se stali v okresním kole  úspěšnými řešiteli matematické olympiády – ti jsou do MT přijati automaticky.