Aktualizace webových stránek pro školní rok 2020/2021
3.8.2020

Vážení rodiče,

pomalu začínáme aktualizovat obsah webových stránek. V záložce ORGANIZACE ŠKOLNÍHO ROKU se můžete seznámit s časovým rozložením státních svátků a prázdnin.

Rodičům žáků budoucích prvních tříd
17.6.2020

V BLOGU ŠKOLY  i v záložce BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY  naleznete důležité informace, nahlédněte.

Doplňující informace k nástupu žáků 1. stupně

Vloženo: 6.5.2020 | Autor: Ruzickova | Zobrazeno: 810x
Přinášíme několik dalších informací. Dle vývoje situace budeme články aktualizovat.

1.  Průzkum zájmu o návrat  k prezenční výuce žáků 1. stupně od 25. 5.

Včera (5. 5.)  jste systémem Bakaláři obdrželi prvotní informace, na které je třeba reagovat nejpozději do 12. 5. Přihlášení na zmiňované  vzdělávací aktivity můžete poslat přes Bakaláře na vedení školy, emailem na vedení školy nebo na sekretariát. Nemusíte nic vyplňovat, stačí jen odpovědět na otázky uvedené v dopise. Denně jsme Vám k dispozici a všechny komunikační kanály kontrolujeme. Čestné prohlášení přinese dítě s sebou do školy v den nástupu, tj. 25. 5. 2020, jak bylo uvedeno.

2.  Poplatky za družinu a kroužky

Za všechny neuskutečněné aktivity od počátku karantény budou peníze samozřejmě vráceny. Dle pokynů magistrátu dojde k zúčtování ke konci 2. čtvrtletí 2020 a přeplatky budou poukázány na Vaše účty. K tomuto dostanete v červnu další informace.

3. Úhrady za školy v přírodě

Všechny výjezdy do škol v přírodě žáků 1. stupně byly pro letošní školní rok zrušeny. Podrobnosti jsou ZDE.