Aktualizace webových stránek
31.7.2022

Probíhá postupná aktualizace webových stránek. V tuto chvíli jsou aktualizovány záložky NAŠI ZAMĚSTNANCI, kde zjistíte i přidělení třídnictví pro školní rok 2022/2023 a záložka ORGANIZACE ŠKOLNÍHO ROKU.

Adaptační kurz žáků budoucích 6. ročníků
22.6.2022

V BLOGU ŠKOLY  a v samostatné záložce II. stupeň - ADAPTAČNÍ KURZ jsou informace k výjezdu žáků budoucích 6. tříd.

Postup pro začleňování ukrajinských dětí do vzdělávání v ČR
10.3.2022

Pokyny MŠMT k začleňování ukrajinských dětí do vzdělávacího systému ČR jsou zveřejněny v BLOGU ŠKOLY v českém jazyce i v ukrajinské jazykové mutaci.

17.8.2021

18.8.2021

Office 365 - AKTUALIZOVÁNO 24.3.

Vloženo: 20.3.2020 | Autor: Ruzickova | Zobrazeno: 1395x

Vážení rodiče,

pro ty z Vás, kteří nemají k dispozici sadu Microsoft Office (Word, Excel, Power Point apod.), nabízíme možnost jejího využití pro Vaše děti legálně a zdarma. Dnešním dnem jsou zřízeny účty dětem VŠECH tříd.

Postup registrace a přihlášení ZDE. (Velikost: neznámá)

Manuál je dostupný také v záložce KE STAŽENÍ (poslední řádek tabulky).

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.