Aktualizace webových stránek pro školní rok 2020/2021
3.8.2020

Vážení rodiče,

pomalu začínáme aktualizovat obsah webových stránek. V záložce ORGANIZACE ŠKOLNÍHO ROKU se můžete seznámit s časovým rozložením státních svátků a prázdnin.

Rodičům žáků budoucích prvních tříd
17.6.2020

V BLOGU ŠKOLY  i v záložce BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY  naleznete důležité informace, nahlédněte.

Vánoční turnaj ŠSK při ZŠ Pod Vodojemem

Vloženo: 20.12.2019 | Autor: Vorlickova | Zobrazeno: 428x

Ve čtvrtek 19. 12. se uskutečnil na naší škole Vánoční turnaj ve florbale a v přehazované pod záštitou Školního sportovního klubu při ZŠ Pod Vodojemem. Chlapci II. stupně se utkali ve florbale po ročnících v systému každý s každým. Suverénním vítězem se staly třídy 7. A, B. O druhé místo se bojovalo ze všech sil a rozhodly až nájezdy, při kterých se nakonec vítězně radovaly třídy 8. A, B. před devátým ročníkem.

Dívky se utkaly v přehazované, kdy zápasy byly velmi vyrovnané, ale nakonec zlaté medaile si odnesly třídy 9. A,B. Stříbrné medaile vybojovaly třídy 8. A, B a bronzové třídy 7. A, B. Šesté ročníky bojovaly statečně a věřím, že do dalšího turnaje vypilují chybičky a zamíchají pořadím.

Všem zúčastněným gratulujeme