Akce červen
3.6.2019

Kalendář červnových akcí je aktuálně naplněn.

Přijatí žáci - 6. třída RVM 2019/2020
23.5.2019

Vážení rodiče, právě jsme zveřejnili seznam identifikátorů žáků přijatých do 6. třídy s rozšířenou výukou matematiky a přírodovědných předmětů pro školní rok 2019/2020.

Přijatí žáci do 1. tříd
8.5.2019

V záložce BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY - jsme právě zveřejnili seznam identifikátorů přijatých žáků do 1. tříd šk. roku 2019/2020

BESIP

Vloženo: 1.7.2019 | Autor: Ruzickova | Zobrazeno: 59x

Jako tradičně se na naší škole konal předposlední den BESIP. Soutěž spočívala v překonání překážkové dráhy. Žáci 1. - 4. třídy si ji proběhli na čas, za každou chybičku následovaly trestné vteřiny. Důležitá tedy nebyla jen rychlost, ale i pečlivost. Absolutní vítězkou se stala Vanessa V. ze 3.B a absolutním vítězem se stal Vojtěch P. ze 4.C.

Žáci 2.stupně už to měli náročnější a trochu pozměněnou dráhu absolvovali na kole. Pravidla byla naprosto stejná i zde byla důležitá i osobní bezpečnost. Absolutní vítězkou se stala Anna Š. z 8. A a absolutním vítězem se stal Pavel T. z 8. A.

Každý účastník si odnesl drobnou cenu. Gratulujeme a přejeme krásné a bezpečné prázdniny.

Fotografie ZDE.