Příměstský tábor
14.2.2019

V blogu školy jsou zveřejněny podrobnosti k příměstskému táboru pro období jarních prázdnin.

Přijímací řízení 2019
6.2.2019

Přinášíme aktuální informace k přijímacím zkouškám na střední školy (žáci 2. stupně) a osmiletá gymnázia (žáci 5. ročníků).

Chorvatsko 2019
2.2.2019

V záložce II.stupeň jsme nově zveřejnili aktuální informace k zahraničnímu pobytu dětí 2. stupně v Chorvatsku.

Akce únor
30.1.2019

Kalendář plánovaných akcí pro měsíc únor je naplněn.

Chyba V této kategorii není žádný článek

Vloženo: 7.12.2017 | Autor: Klapkova | Zobrazeno: 1782x
• Celodružinová soutěž –– FIALOVÝ DEN • Bezpečnost při hrách na sněhu a ledu JAK SE SPRÁVNĚ CHOVAT: Známe kouzelná slovíčka? Besedujeme o kouzelných slovech a jejich významu Hrajeme si a učíme se správně zdravit, podat ruku, požádat o něco, poděkovat… Odpočinkové činnosti • Poslech pohádky - čtené, CD • Volná hra na koberci – individuální výběr her, stavebnic, omalovánek, puzzle, hraček Rekreační činnost • Hry na sněhu – sáňkování, bobová dráha, pytlování, stavby ze sněhu, slalom, koulovaná, vycházky Zájmová činnost • Postavy spojené s předvánočním obdobím – Mikuláš, Lucie, Barbora…pohled na svět očima předků, omalovánky • Kolektivní práce – téma Advent • Výroba vánočních přání a ozdob na vánoční stromeček, výzdoba kluboven a chodeb školy • Co si přeji od ,,Ježíška,,– dopis, kresba • Vánoční posezení u adventního věnce s cukrovím a koledou • Poslech a zpívání písní a koled, vánoční zvyky a tradice • Družinová vánoční besídka Příprava na vyučování • Hledáme a poznáváme rozdíly – co chybí, co přebývá – špatně/správně, protiklady • Didaktické hry • Poučení o BOZP • VÁNOČNÍ PRÁZDNINY (so 23. 12. 2017 – ut 2.1. 2018)